Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha a barátom "csúnyább" mint én?

Figyelt kérdés

ja és 10év korkülönbség? én 20L ő 30F

én nem látom csúnyának csak mások mondták hogy nem illünk össze


2013. márc. 19. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szereted? Igen vagy nem? Ha igen, akkor fel sem merülhet benned ilyesmi, akkor meg sem szabadna hallgatnod mások rossz hanglejtésű véleményét. Amúgy meg a férfinak elég ha csak egy fokkal szebb az ördögnél. Legyen határozott, céltudatos, jó kisugárzású.
2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legutolsó 2 csajom hozzám képest nagyon is szép volt.De engem nem zavart,és őket se,hogy ki mit mond.Amúgy ha bele gondolok,minden csajom szép volt...Én meg nem vagyok egy jóképű ember.
2013. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted miért érdekel mások véleménye?
2013. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem szabad ilyenre gondolni!!!

A többiek azért mondják, mert ők így látják! Persze, ha nincs közös érdeklődési körötök és nem szereted úgy, mint a kapcsolatotok elején semmi értelme!!!

Szerintem sok olyan pár van, ahol külső szemmel csak az tűnik fel, hogy az egyik helyes/szép a másik meg csúnya... Az előitélet egy nagyon csúnya és gonosz dolog :P

2013. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 betlindis ***** válasza:
a korkülönbséget nem találom gáznak, de ezen már én is gondolkoztam. volt olyan, hogy tetszett vki, akivel csúnyán fogalmazva nem voltunk egy kategória. de rájöttem, hogy bár fontos a külső, nem elsődleges, tehát ha találok az illetőben bármi más tulajdonságot, amiért fel tudok nézni rá (nálam az mondjuk leginkább az intelligencia), akkor nem zavar az, ha esetleg mások úgy gondolják, ezzel a külsővel jobban kinéző pasit is találnék. viszont ha azt veszem észre, hogy szexuálisan ugyan vonz, de semmi olyan tulajdonságot nem találok benne, amire felnézhetnék, és még rosszul is néz ki, akkor bizony egy idő után elkezdem kényelmetlennek érezni a dolgot... csúnya dolog ezt így leírni, de olyankor azt érzem, mit keresek ÉN egy ILYEN mellett ?!
2013. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked kell, hogy tetsszen, nem másoknak!
2013. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
vonz szexuálisan nem arról van szó csak hogy mondjam nem vagyunk egy kategória ő ilyen "falusi" gyerek néha olyan parasztos beköpései vannak hogy ég a pofán ha társaságba vagyunk
2013. márc. 19. 17:45
 8/14 betlindis ***** válasza:
igen, erről beszélek. ha külsőre nem tökéletes, de belsőre igen, az simán oké, de ha úgy érzed, külsőre sem vagytok egy kategória, és belsőre sem (ciki hogy csúnyább, és még a pofád is ég tőle), na az GÁZ.
2013. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
meg nem olyan szerelmes szavakat becézgetéseket mond amik nekem bejönnének :S
2013. márc. 19. 17:48
 10/14 betlindis ***** válasza:
külsőre sem stimmel, belsőre sem stimmel, egyáltalán, minek jöttetek össze?
2013. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!