Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van vélem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vélem a barátnőm, ha állandóan megsiratom, bántom, vádaskodok és egyszerűen szenvedést okozok neki?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg dióhéjban: 3 és fél hónapja vagyunk együtt, ez idő alatt annyit sírt, mint évek alatt kb(saját bevallása szerint)folyamatosan vádaskodok(hogy megcsalt, pedig nem, mert nekem még az is megcsalásnak számít, ha egy fiúval beszélget)halálosan féltékeny vagyok,ellenőrízgetem a facebookját(elkértem a jelszavát és az email jelszavát is)és a telefonját is, továbbá volt már hogy vállon ütöttem, megszorítottam az aranyos és szép,fehér kezét dühből, és agresszív is vagyok, sőt már obszcén szavakat is használtam rá(igaz,ő is párszor amikor kihoztam a sodrából) A balhék 99%-a azért van mert én találok valamit a múltjában: pl segített jegyzetekkel egy egyetemi évfolyamtársának és a becenevén szólította, plussz mosolyfejeket küldött neki, meg ilyet is :3. BEnnem mindig valamilyen furcsa erő hatására keletkeznek kényszerek, hogy most szítsam a balhét, mert fáj nekem valami, sokszor a semmiből bújik elő a balhé szító kérdés,kérés vagy támadás. Nem értem magamat. :((((

félek h egyszer megelégel és lapátra tesz, vagy attól is félek h valakik meg fogják őt győzni h talál jobbat: csak h jobbat nem fog találni, mert én fülig szerelmes vagyok belé,fülig!!!!!! És én sem értem miért bántom. SZerintetek miért van velem ez a drága leányzó??


2013. márc. 19. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
mert bukik az agresszív f@szfejekre
2013. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azért nem vagyok agresszív annyira, és ő nem agresszív, egy szemüveges, szende, visszafogott és aranyos leányzórol van szó, akinek ötös érettségije van :)
2013. márc. 19. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert szeret.Annak ellenére is,hogy lelkileg sérült vagy.Pont ezért kéne megállnod a lejtőn,különben nagyon el fogod szúrni az életedet.
2013. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak az tud igazán bántani,akit szeretsz.

Ez mindig igaz.Szóval szeret...

2013. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy már el is szúrtam. Remélem kapok tiszta esélyt a leányzótol,és remélem elfelejti az eddigi terrorizálást.
2013. márc. 19. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert imád szenvedni, nem százas.
2013. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szeret szenvedni, mindig mondja hogy szeretne már végre boldog lenni velem, a párjával, akivel családot tervez a jövőben
2013. márc. 19. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Jól csinálod, a lányok,nők ösztönösen buknak az erős hímekre, te erős vagy, jól tolod, így sosem fog elhagyni, sőt még könyörögni fog neked, ha elhagynád, hogy vedd vissza.

Van egy haerom igazi jó fiú, na őt minden szép barátnője megcsalta, eddig pedig a srác jóképű, izmos, magas és minden jót megad a barátnőinek. Épp ez a hibája, túl jó hozzá. A lányok azokhoz vonzódnak, akik egyszer kedvesek hozzájuk, máskor meg rosszul bánnak velük. Ha így folytatod még jó pár évig függő lesz a csaj, a te rabod lesz, mint valami drogos, aki nem bír nélküled élni.

2013. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok logikája kb. teljesen értelmetlen.
2013. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy van abban valami, amit a 8-as ír.
2013. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!