Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni rosszullétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni rosszullétek mikor fognak elmúlni? Tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom majdnem 3 év után... ő volt az első szerelmem mindig minden nap együtt voltunk szinte már együtt éltünk. Közös terveink voltak miegymás. Egy másik lány miatt hagyott el. Már lassan 1hónapja nem beszéltünk, nem is láttam minden kapcsolatot megszakítottam vele. A külvilág felé a barátaimnak a családomnak mind azt mutatom, hogy jól vagyok, próbálok mosolyogni az utcán is mindenhol vidámnak tűnni. de mikor hazaérek nem bírom tovább ezt az álcát és úgy érzem szét tép belülről a fájdalom. Nem tudom meddig fog ez még így menni. Nem akarom azt se hogy az exem visszahallja hogy nekem mennyire rossz. Próbálom lekötni magam olvasással, filmnézéssel, barátnőkkel, de csak a szakítás köré csoportosul a gondolatom. Úgy érzem nem vagyok elég erős.

Reggelente sírva kelek este sírva fekszem,gyomrom görcsöl, hányingerem van. 3hete "rémálmaim" vannak amik az elhagyással kapcsolatos. Fáj visszahallani a közös barátoktól hogy ő mennyire boldog az új barátnőjével. Nagyon hiányzik úgy érzem belebolondulok.


Tudnátok esetleg segíteni abban, mivel tudnám "túlélhetőbbé" tenni a fájdalmat? Idővel ez jobb lesz?

Én úgy érzem soha senkiben nem fogok többé bízni nemhogy szeretni. Pedig annyira lángoló szerelem volt és azt hittem minden rendben.


Köszönöm a segítséget! 20L


2013. márc. 19. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lesz, de a 3 évet nem fogod tudni 1 hónap alatt kiheverni, még segítséggel sem. Hagyna kell leülepedni, lehet, hogy fél év is alig lesz rá elég. Próbáld meg folyamatosan elfoglalni magad olyan dolgokkal, amik mellett egyáltalán nem érsz rá gondolkodni és este hullán esel az ágyba, úgy az éjszakák is elviselhetők lesznek. :)
2013. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évnél jóval rövidebb időt tartott 2 évig kiheverni.

Az alatt az idő alatt sokat változott a gondolkozásom, az

érzéseim, ezért onnantól óvatosabb volt, de nem mondhatnám,

hogy nem tudtam azóta újra, sőt jobban szeretni.


írom ezt 32 éves pasiként.. :) Úgyhogy ne aggódj, idővel

jobb lesz - bár most nem irigyellek -, de fogsz még bízni

másban, és fognak még szeretni :)

2013. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!