Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna? Az ex "ottfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna? Az ex "ottfelejtett" dolgai.

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel komolyabbra fordult a dolog. Szeretne kapcsolatot,én is hajlok felé,de engem az ilyen "otthagyott" dolgok zavarnak. Hajkefe a fürdőszobában,...hajgumi,közös képek a neten. Ott van még egy "mamuszpapucs" is,most a srác használja.
2013. márc. 18. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondd meg, hogy dobja ki őket, vagy adja vissza a tulajdonosának. ennyi
2013. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem nem zavart,mielőtt odaköltöztem,kihajított mindent,és ennyi
2013. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:

Ez ne zavarjon. Most dobjon ki mindent mert már szakítottak mert nem a párja.

Felesleges, ne foglalkozz ezzel.

2013. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Robin?
2013. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én mindent kidobáltam, a közös képeket is,
2013. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen jellegű közös képeik vannak a neten?
2013. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Közös nyaraláson készültek.
2013. márc. 18. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:

a fényképeket ne dobálja ki (kivéve, ha mondjuk fb közös profilkép, kicsit fura), és az ajándékokat se

de a hajgumi, mamuszka engem is zavarna, lehet elkezdeném keresni a csaj szentélyét valahol a lakásban

2013. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zavarna, de fordított helyzetben én sem dobnám ki. Attól még, hogy vége azok jó pillanatok voltak, és jó lehet rájuk emlékezni esetleg. De biztosan a szekrény mélyére tenném, hogy még én se találjam meg.
2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20:55 vagyok. bocsi én csak a képekre gondoltam. A többi cuccot inkább neked kéne adnia, mondjuk a hajgumit :D A mamuszt meg kidobni a fenébe. SZerintem ha lesz valami alkalom a közeljkövőben, vegyél neki egyet, akkor biztos kihajítja.
2013. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!