Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy végzős pasi a suliban, év közben figyeltem fel rá, úgy, hogy beszéltek róla az osztálytársaim. Kicsit visszafogottabbnak néz ki, szóval normális, kedves gyereknek látszik. Vele el tudnám képzelni magamat. Sajnos senkin keresztül nem tudok vele ismerkedni, magamtól meg gáz csak úgy odamenni vagy éppen neten bejelölni és beszélni vele. Meg amúgy is úgy vagyok ezzel, hogy a fiúnak kell lépni először. Amikor mentem ki a ajtón, ott állt vagy 4 fiúval és ránéztem és láttam, hogy nézett de utána elnézett és ahogy figyeltem többször nem nézett rám. Amikor meglátom elkezdek izzadni, elpirulok meg ilyenek.


Sose volt még barátom és nekem már nagyon hiányzik valaki. Eddig mindenkivel aki tetszett (nem sok ember) úgy voltam, hogy majd elfelejtem. Beletörődtem mindig, hogy esélyem sincs, pedig lehet, hogy igazából van legalább egy nagyon pici. Olyan jó lenne ha észrevenne, én lennék a világ legboldogabb embere. Sajnos nagyon ritkán látom, akkor is csak általában az ablakból.

Mit tegyek? Vagy mondjak le inkább róla is? Úgyis már csak pár hétig láthatom.

16/L


2013. márc. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
HA nem vagy képes kezdeményezni, akkor igen, mondj le róla. Ma már ez egyáltalán nem ciki szerintem. Nem valószínű hogy magától észre fog venni egy suliban, több 100 másik lány között ha a folyosó tél végéből nézed. Ha semmi kapcsolatod nincs vele akkor pláne. Az egyetlen esélyed a kapcsolatfelvétel... vagy bevállalod, vagy elfelejted.
2013. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Összesen 150-200 gyerek jár a suliba. Vagyis papíron... nincs sok gyerek a suliban.

De most mégis mit csináljak? Menjek oda hozzá, hogy "Cső Józsi, tetszel nekem!" utána rajtam röhögne mindenki. Vagy hogy?

2013. márc. 18. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha egyfolytában keresnéd merre van és állandóan a közelében lennél? És abban sincs semmi, hogy bejelölöd és esetleg írsz mellé egy üzenetet, hogy a suliban szoktad látni.
2013. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!