Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja mindenki gáznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja mindenki gáznak, ha egy lány kezdeményez? Elvégre is esélyegyenlőség van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Azért vannak hagyományos szerepek. A lány 1000 féle képpen felhívhatja magára a figyelmet, de ha ő kér randit, ő jegyzi el a srácot, stb., az nagyon gáz.
2009. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nemtudom

nekem egy elég értelmes kapcsolatom lett abbol,hogy a vonaton hosszas szemezés (és miután rájöttem,hogy nem mer odajönni a srác) után egyszerüen egy papirdarabra ráirtam a számom és a nevem,és odaadtam....


jelenlegi páromra is én másztam rá,pedig ő kezdeményezőbb tipus,csak nem akart lerohanni...

azóta is imádja az ilyen hirtelen "ötleteimet"...:D

22/L

2009. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs esélyegyenlőség, ezt a feministák még nemharcolták ki teljesen, mert mindig balhé lett belőle, ha a pasi nem engedte előre a nőt buszon, pedig esélyegyenlőség.....
2009. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egyenlőség?

hívj el randira, vigyél el a kocsiddal, fizesd te a vacsit, vegyél te mindig csokit és virágokat. na akkor lesz majd egyenlőség.

ha meg ez megvalósul akkor ha lehet még szülni is fogok.


mert ami most van az nem egyenlőség.


30/f

2009. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De miért is kell egyenlőség? Mire lenne az jó? Akkor csak férfiak vagy csak nők lennének a világon (ha küllemre nem is). Tényleg ezt akarod?


Most te vagy egy lány vagy, akinek beszóltak mert elhívott egy fiút, vagy egy olyan pasi aki képtelen elhívni randira egy lányt és ezért minden lányt felelőssé akar tenni.

2009. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az előbbi:(
2009. szept. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!