Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza? Van ötletetek? Tanács? Javaslat?

Figyelt kérdés
A barátom kb 2hónapja dobott. Hiányzik, mert nagyon nagyon jó volt vele, mindig nagyon jól éreztem magam, amikor vele voltam. Azót nem kerestem, hogy ne higyje azt, hogy futok utána. Ő kétszer írt nekem , hogy megkérdezze , hogy vagyok? Nem tudom, hogy mmit tehetnék, hogy újra találkozzunk... Hiányzik.. :(
2013. márc. 16. 18:42
 1/7 Baccardi01 ***** válasza:
Írd meg neki, vagy személyesen mondd el, a felé táplált érzéseidet. Lehet, hogy ő is így érez, de ne meri közölni veled.
2013. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele. Amit ide leírtál azt szépen mond el neki, máskülönben nem tudja meg az érzéseidet.

Ha vissza szeretnéd szerezni, akkor kerek perec kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad és akar e még Téged.

2013. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mutass felé egy minimális érdeklődést,ahogyan ő is teszi,de ne vallj neki szerepet,ébreszd fel a vadászösztönét:)
2013. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne vallj neki szerelmet( jézusom kezdek megőrülni :S)
2013. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazatok van... ha elmondom , azzal nem veszítek semmit, csak attól tartok, hogy megint viszonzatlanság lesz a vége, és megint csak nekem lesz rossz :(
2013. márc. 16. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről,es legalabb valaszt kapsza kerdeseidre...lehet o is hasonloan erez,csak mint elottem is irta valaki,nem meri kozolni veled...nem mer,es sok ido utan mar kiszeret beloled,aztan talál mást. ugye nem ezt szeretned? nem,ugye? akkor beszelj meg vele egy talalkozot. sokat nem veszithetsz. ha visszautasit,akkor pedig ha legkozelebb talalkoztok,ne mutasd ki h szenvedsz,hadd lassa,milyen boldog not vesztett :)
2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szokásom, de meghívtam egy beszélgetésre. Állítólag nagyon beteg... :-w
2013. márc. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!