Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fiu vagyok 17 éves barátnőmmel közös megegyezéssel vége lett 1 éves kapcsolatunknak mert mindig veszekedett és én ezt nem birtam és ő sem karta már és mikor szakitottunk megbántottam nagyon de én vissza akarom most szerezni de ő leszarja mit akarok :'( nagyon szeretem nem tudok nélküle élni mit csináljak?
2013. márc. 14. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ez a hajó elment... De ne foglalkozz vele, annyi csaj van, majd a következő elfeledteti az előzőt! :)
2013. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát alapból a veszekedéseknek probléma az oka, amit az ember vagy megbeszél a másik, érintett féllel vagy leüvöltik egymás fejét, úgy olvasom, hogy az utóbbi szimpatikusabb volt Nálatok. Élni tudsz nélküle, max nem lesz az igazi egy ideig, míg kihevered. De az is lehet, hogy azért veszekedett Veled, mert már nem szeret és nem akart tovább elviselni. Én legalábbis láttam már ilyet, hogy így vették rá egy két ismerősömet a szakításra a nők. Próbálj újra közeledni, de ha meg is bántottad, hát akkor esélyes, hogy nem fog menni a dolog. Próbálkozz, hagyj Neki időt, pl fél hónap vagy 1, utána már máshogy fog hozzáállni a dolgokhoz, ha pedig addig másik pasit talált, akkor biztos, hogy nem szeretett Téged már.
2013. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja lett vége kb és mindenért veszekedett 2 percet késtem biztos megcsalom ilyeneken elnéztem jobbra zebrán jön e kocsi és ott ment zebra mellet egy nő miért nézed a nőt? ..
2013. márc. 14. 08:41
 4/9 fospuska ***** válasza:
akkor mit vesztettél...?
2013. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pobálj meg túllépni rajta, ne rá gondolj és nyiss mások felé, én lány vagyok és ha szeretek egy fiút vagy nem veszekedek, vagy ha igen akkor végül úgy is megbeszélem vele a dolgokat, de ha benne volt a szakításban nem hinném hogy szeret téged_ legalábbis szerintem őt már nem tudod visszahódítani :(
2013. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a megszokás miatt hiányzik, majd túljutsz rajta.
2013. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokszor sírtam is bocsi a sok helyesírási hibáért csak gyorsan írok mert a net szarakodik akkora szél van
2013. márc. 14. 08:56
 8/9 anonim válasza:
figyu én lány vagyok és azt kell hogy mondjam hogy ha szeretett is Téged már továbblépet...
2013. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Softness ***** válasza:

szerintem is továbblépett

23/N

2013. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!