Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerezzem vissza? Fiúk ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerezzem vissza? Fiúk ti visszamennétek?

Figyelt kérdés

egy éve hogy szakítottunk(én akartam) de nekem nagyon hiányzik. Most van talán egy utolsó sansz h megírjam neki őszintén mi van vagy zárjam ki teljesen az életemből. igazándiból magam se tudom mi lenne a jobb.ha nem irom gyávának érzem magam,és lehet teljesen elmúlik valami(én azóta nem is voltam más pasival) vagy..kitörlöm teljesen az életemből és még csak kósza gondolatként se jut eszembe többet ez az egész.


Nem tudom mi lenne a jobb ,engem kicsit tönkretesz ez az állapot sajnos. enni se aludni se tudok. (Lehet ha össze jönnénk akkor se tudnék lenyugodni már nem tudom.)


2013. márc. 7. 10:59
 1/2 anonim válasza:

csak úgy nem fogod tudni kitörölni az emlékezetedből :)

a kérdés hogy belemenne-e,és jó lenne-e ez az egész köztetek..úgy csináld hogy ne bánd meg semmikép :)

2013. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

miért szakítottál vele anno?hány évesek vagytok?és mennyi ideig voltatok együtt?

ebben a köztes időszakban tartottátok a kapcsolatot?

2013. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!