Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni, amíg nem mondja el konkrétan, hogy mit gondol.

Figyelt kérdés

Hm, hol is kezdjem... :)

Van egy lány(15 éves), körülbelül 1,5 hónapja ismerem. Először nem terveztem semmi komolyat, de aztán egyre jobban megkedveltem. (: Most meg már ott tartok, hogy teljesen bele vagyok esve... Múlt héten szombaton(05.31.) beszéltünk, próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, de nem igazán sikerült. Elmondtam neki, hogy mit érzek iránta. Semmi konkrét választ nem adott. Lehet, hogy váratlanul érte a dolog és megijedt(?). Hozzátenném, hogy neki elsők a barátok/haverok, aztán más nem nagyon számít. Találkozni sose lehet vele, mert mindig velük van, nem képes egy kis időt szakítani másra.(v. nem szeretne?!..)

Nem igazán tudom, hogy mit kéne csinálni. :(

Egyébként miután beszéltünk 31-én, másnap küldtem neki egy idézetet, arra sem reagált semmit. Azóta nem nagyon beszéltünk, csak múlt héten a névnapom miatt.

Mindenképpen szeretném lezárni vele ezt a dolgot, mert addig nem tudok továbblépni... Nem tudom, hogy hozzam újra szóba ezt a témát, hogyan fog most reagálni.. :(

Direkt vártam 1 hetet, hogy picit gondolkodjon a dolgokon és hát szerintem eljött az idő, hogy újra beszéljünk róla. Folyton rá gondolok és addig nem fogom tudni elfelejteni, amíg nem ad határozott választ. :(


Remélem nem írtam nagy hülyeségeket. :) Elég fáradt vagyok. :)


2008. jún. 9. 22:16
 1/6 anonim válasza:
Tudod 15 évesen nem minden lány érett a szerelemhez... Próbáld meg félre hívni;) Ha semmilyen módszerrel nem sikerül akkor meg felejtsd el;) Jobbat nem tudok mondani
2008. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na igen, végülis veszíteni valóm nincs...

Legalábbis remélem, hogy miután megbeszéljük nem leszünk rosszban. :( :)

2008. jún. 9. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:

AZtaaaa...ugyanez a helyzetem..de kikopotten ugyanez.

beszarok.

én is ugyanugy bevallottam neki hirtelen...utàna beszéltem vele egy héttel...

szoval..én azt tervezem hogy ràhajtok,nem érdekel h àllandoan a haverjaival van,probàlom félrehivni h beszéljunk.

amugy meg is mondtam neki hogy szeptembertol tobbet szeretnék vele lenni stb...konrétan és roviden beszélek vele mivel tudom h nincs sok idom erre.


ami még durva hogy én is pont mult héten beszéltem a csajjal.

sok sikert

2008. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... ha te több törődést igényelsz egy lánytól (márpedig úgy látszik) akkor nem biztos, hogy ideális választás ő.. Mindenkinek arra van ideje, amire szakít... Ha ő egyfolytában a haverokkal van, az nem túl hízelgő...
2008. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha 15 éves, akkor hagyd a rákba, nem tudja még mit akar, és könnyen nagyobb csalódás érhet..


én hasonlóan érztem valaki iránt. nem tudtam mit gondol rólam, a barátnőjét kérdeztem, ő mondta, hogy hát valaki más, de előtte azért kalandoztunk egy picit.. aztán rá kellett jönnöm, hogy egy közönséges kis ringyó, már elnézést, végülis ezzel megtudtam magam győzni, hogy inkább nem kell nekem : ) aztán párhónapos szünet, majd odajött hozzám, hogy feküdjünk le. mondom ok. azóta nem nagyon beszéltünk, nem tudom mit gondol, érdekelne, de hát a lényeg most már az hogy meg volt, nem több. na jó, azért még egy körben benne lennék.


na, bocs, hogy kissé elkalandoztam a témától, de én előre megmondom neked, hogy ennek csalódás lesz a vége, ha közelebb kerültök, te meg belehabarodsz.. 15 évesen a lányok max 1%a tudja, hogy mit akar igazából, a többi csak játszik

2008. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ma délután beszélek vele a dologról. Kíváncsi vagyok mi lesz.. :-/

Megpróbálok kicsit határozottabban beszélni vele, mert jó lenne, ha végre megmondaná tényleg, hogy mi a helyzet. :( Ha nem, akkor ennyi volt.

2008. jún. 11. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!