Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai magömlés, pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés, pontosan hogyan tudnék javítani a szexuális állóképességemen?

Figyelt kérdés

17/F

Szóval tavaly azaz 2012 nyarán meg történt a rég várt dolog egy nállam 3év-el idösebb lány-al és hát mit ne mondjak sokkal tapasztaltabb volt nállam ugye nekem az elsö, kb 1:30 óra petting után történt a behatolás de seperc alatt vége lett kb 5-10per.

Azóta nem voltam lány-al. De most van egy komoly barátnöm lassan ott tartunk hogy akkor egymáséi leszünk csak hát tartok tölle hogy gyorsan el fogok sülni! Szoval erre szeretnék valami meg oldást!


2013. márc. 16. 01:54
 1/5 Christian Death ***** válasza:
Azért ne szépitsd nem 5-10 perc volt az, hanem 5-10 masodperc.
2013. márc. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexelj többet. Az majd segít
2013. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszolónak: Nem szépítek ha úgy lett volna úgy írom ki! A másodiknak: Inkább valami mással probálkoznék mivel a barátnöm szüz és eszembe sem jutna meg csalni :)
2013. márc. 16. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg szűz, akkor nincs semmi baj. Lassan kényeztesd majd te őt, és csak amikor teljesen úgy érzi, hogy készen áll, akkor hatolj belé. Addig csak róla szóljon minden, az ő igényeiről, rólad semmi. Ha hamar el is sülsz, hamar tele lesz a tár újra, hisze fiatal vagy nagyon.

Esetleg amire mondják, hogy még segít, játssz magaddal sokszor akkor is, ha itt az idő. Mármint előtte. Ha kielégültél előtte, akkor elvileg tovább bírod.

De én tényleg nem hiszem, hogy paráznod kéne, nem egy tapasztalt nőről van szó.. Szerintem egy szűz lány nem azzal lesz elfoglalva, hogy meddig bírod. S mellesleg, mivel a első általában kicsit (vagy nem annyira kicsit) kellemetlen, fáj a lánynak, még örülni is fog, hogy hamar vége. Aztán gyakoroltok, és menni fog. A gumi pedig megint csak olyan, hogy némiképp elnyútja, és ugyebár nektek az a legjobb.

Egy pasi sem születik szexistennek, ne idegeskedj a dolog miatt

2013. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg fogadom a tanácsaid szóval nagyon oda fogok figyel! Amúgy is minden róla fog szolni! Gyertya fényes vacsora, Stb (Mivel hát szerelmes vagyok) Még egyszer köszönöm a jó tanácsokat! :)
2013. márc. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!