Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretjük egymást, mégis szakítanunk kell. Szabad az utolsó csók?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 18:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A párom félvér. És hiába tudják, hogy Ő nem abból a családból származik, akik lopnak, csalnak, hazudnak, még sem értik meg.

Költözhetnék hozzá, de megmondták, haza többet nem jöhetek!

2013. márc. 15. 18:20
 12/18 ASOT ***** válasza:
100%
Szóval ti vagytok Rómeó és Júlia. Vigyázzatok nehogy dráma legyen ebből is, ígérd meg h nem iszod meg az a löttyöt.
2013. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi vele a probléma ha dolgoznak a szülei vagy ő is, esetleg tanul, nem koszosak, büdösek és normális életkörülmények között él, nem akarna gyereket a nyomorba. Ha ezek a körülmények felmerülnek megértem a szüleid.
2013. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szülei dolgoznak, páromnak saját fodrászata van, tiszták és becsületesebbek, mint több magyar család.
2013. márc. 15. 18:42
 15/18 anonim válasza:
75%

Szia!

Én is keresztül mentem ugyan ezen, amin a barátod!

Életem nagy szerelme egy gimnazista lány volt, akinek a csodás tekintete elég volt ahhoz, hogy lehozzam a csillagokat az égről, de erre nem kerülhetett sor.

Én végzős voltam, ő meg akkor került be az iskolába, azonnal kiszúrtuk egymást. Idővel összejöttünk, és titokban találkozgattunk mi is. Nem merte elmondani otthon, de amikor megtette, akkor az anyja gyakorlatilag megtiltotta, hogy köztünk több legyen. Nem engedte meg, nem akarta elfogadni. Gyakorlatilag ellettünk tiltva egymástól, és azért volt ez szörnyű, mert egy iskolába jártunk. És őrülten szerelmesek voltunk. (Én legalábbis biztosan)

Egy világ dőlt össze bennem, de nem engedte, hogy beszéljek az édesanyjával. Nem akart neki bemutatni. Pedig ha megismert volna, az lehetett enyhített volna valamennyire az édesanyja akkori nézőpontjain. Amikor elballagtam kaptam Tőle egy virágot, és én megakartam csókolni. Ez lett volna az utolsó csók köztünk. Mind a ketten éreztük.... De ő elhajolt. Neki fontosabb volt akkor a család, ami jó\rossz, nem tudom, de hogy őszinte legyek egy kicsit elárulva éreztem magam. Nem volt hibás senki. Megértettem Őt is. Ennek ellenére nagyon vegyes érzelmeim voltak\vannak a mai napig az üggyel kapcsolatban.

Egyébként én is félvér vagyok. Nem tudom, hogy ez probléma volt-e az Ő édesanyjának, vagy hogy elmondta-e egyáltalán.


De énis keresztül mentem ezeken, ÚGYHOGY ÉN AZT MONDOM:

Ha szereted MINDENT kövess el azért, hogy együtt maradhassatok, próbálj meg kompromisszumot kötni a szülőkkel, harcolj érte! Tegyél meg mindent! Próbáld meg bemutatni édesanyádnak! Én annyira, de annyira szurkolok Nektek!! Már csak azért is, mert tudom milyen az, ha ilyen dolgok miatt nem jön össze.

Sok sikert!

Kíváncsian olvasom majd a fejleményeket!

üdv,

a sorstársad :)

2013. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha dolgozik, meg minden, akkor nem értem h mi a gond....... ez a lényeg, nem? mármint h ne csak te add a pénzt a házhoz..
2013. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne agyjátok fel! Ha szeretitek egymást, és letudnátok élni egymással az életetm akkor ne! ugyan ezen ment át a nővérem. 8 év után végre elfogatták a szüleim a párját, miután megszületett a babájuk, és végre minden családi ünnepen együtt ünnepel a család! Nálunk is ugyanúgy elvoltak fajulva a dolgok, volt h 1 évig nem láttam a nővérem. És ugyan az volt mint nálad, megmondták neki a szüleim,h vagy őket választja, vagy a párját...és a párját választotta...ekkor múlt 19 éves..

Úgyhogy kitartás, és ha szívből szereted, akkor ne hagyd el!

2013. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg a családodnak hogy 2013-at írunk,haladjanak már ők is a korral és ne ők szabják meg hogy neked ki tettszen és kivel járjál!Az én gyerekeim ki is akadtak volna ha bele szóltam volna a párválasztásukba. ami a csókot és a szakítást illeti,én csak egy puszival búcsúznék el,de ez csak az én véleményem.
2013. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!