Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon valami nincs rendbe odafenn?

Figyelt kérdés
2 evig volt baratom akibe nagyon szerelmes voltam ,de o mindig csak jatszadozott velem ,kihasznalt stb miutan szakitottunk,nagyon nehezen tettem tul magam a dolgon ,1 kerek evre volt szuksegem ,es azt hittem tobbe nem lehetek szerelmes...1 honapja van baratom es megorulok erte ,ugy erzem kezdem szeretni viszont estenkent sirok meg akadok ki ,mert felek ,hogy ugyanaz lesz ,mint az exemmel...egesz nap eszem magam ,hogy mi lesz ha elhagy ,mert meg 1x keptelen lennek "tulelni"...nem akarok szenvedni...nem tudom lenyugtatni magam...befogok dilizni :(
2008. jún. 9. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Azon nem érdemes görcsölni, ami rossz lehet, hogy megtörténik. Ugyanolyan vagy mint Petőfi a Szeptember végénben. Most jöttetek össze, és jajj, de mi lesz ha elhagy...


Szerintem ne rágd magad ezen.

2008. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok...
2008. jún. 9. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a fent - lent problémával szembesülsz, hanem azzal hogy nem volt kiegyensúlyozott családi életed. Bocsánat, ha tévednék. Véleményem szerint azok lesznek ennyire ragaszkodóak, akik esetleg nem kaptak elég szeretetet otthon és ezért egy másik emberben keresik azt.

Ha valamelyik nap nagyon elkap ez az érzés, este csukózz be a szobádba, tegyél fel valami vidám zenét és próbálj magadban rendet rakni. Nekem segíteni szokott a magány és másnap vidámabban is kelek. :)

2008. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad arra gondolni hogy ennek egyszer vége lesz mert az elrontja a mostani örömöt....

Vagy pedig a másik hozzáállás ami bejött nekem:

-egyszerűen minden napot amit vele töltök ajándéknak tartok és ha ennek egyszer ne adj isten vége lenne, akkor vissza tudjak gondolni rá.. hogy milyen csodálatos napok voltak...

Szerintem próbáld kicsit így felfogni a dolgot...

2008. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!