Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak! Mindegyikőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Mindegyikőtök így működik? Ha lehet a válaszotokhoz írjátok oda hány évesek vagytok.

Figyelt kérdés
A problémám a következő: A párom minden pillanatban azzal van elfoglalva, hogy megnézhessen egy (jó) nőt. Aki tetszik neki, azon még mosolyog is, néha erőteljesebb elismerő arckifejezést is vág hozzá. A tv-ben,újságban, utcán egyszóval mindenhol. Amint megjelenik egy jobb nő pl. a képernyőn csak azt nézi, más nem is létezik neki. Ha az utcán megyünk és előttünk elmegy egy nő azonnal a fenekét nézi és amíg el nem tűnik a látómezőjéből addig nézi a nőt. Elmegy mellettünk a nő jól belenéz a szemébe stb. Az étterembe, ha bemegyünk és meglát valakit, képes miközben az asztalnál ülünk egymással szemben hátrafordulni, hogy ismét megnézhesse. Ha valakiről beszél és tetszik neki, mindegy, hogy én is ismerem, esetleg rokonom (sőt nagyon fiatal is)akkor is mosolyog közben. A családi összejöveteleken is megcsinálja ezeket. Az én önbizalmam már romokban hever. Ha én felvennék egy kicsit mélyebben dekoltált ruhát (nincs nagy mellemm) azt mondja, hogy a "köldökömig ér", fel ne vegyem. Ő meg ilyeneket csinál mellettem.
2013. márc. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szégyen az az ember. Hál' Isten én nem vagyok ilyen, nem is leszek soha ilyen.
2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fospuska ***** válasza:
kicsit se normális. az én párom nem bánja,ha megnézem,sőt szól,ha tényleg szépet lát,de ez kib@szná a biztosítékot első esetben is,nemhogy folyamatosan. teszem hozzá,teljes joggal.
2013. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben ott hagynám a p*csába, aztán azt nézeget, akit csak akar!


Amiket meg leírtál: pofán kellett volna vágni, vagy épp jól megrántani a farkát és hangosan rászólni, hogy ne azzal gondolkodjon, aztán elhagyni a francba!

2013. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindegyik férfi más,

nem tudom mióta vagytok együtt, de nagy szerelem nem igazán van, gondold végig, keressél már egyet, akinek fontos is lennél, N

2013. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el, igazi szerelem biztos nincs közöttetek legalább is az ő részéről tutira nem

Nem azt mondom hogy soha nem szabad megnézni más nőket/férfiakat az utcán de amit ő csinál az már tényleg túlzás kategória!

Biztos vagyok abban hogy nem minden férfi működik így! Kifogtál egy ilyet jobb ha ott is hagyod , az önbizalmadnak sem tesz túl jót hosszútávon. Meg amúgy sem illendő dolog egyik féltől sem ez a viselkedés. lehet diszkréten is csinálni hogy a másikat ne sértsük meg.

Hagyd ott a pi...-ba Jobbat érdemelsz!!

2013. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kedves Férfiak!Mindegyikőtök így működik?"


Minden nő hülyeségeket kérdez?

Természetesen a válasz az,hogy nem.Szóval a férfiak sem mind ugyanúgy működnek.

A barátod meg egy f@sz.

2013. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!