Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a pasitok azt mondaná mindig értelmetlen dolgokat csináltok?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül maradtam és kicsit megbántott a dolog és a legviccesebb,hogy észre sem vette.Szerintem nem hülyeség szeretni a horrorfilmeket,beszélgetni másokkal az interneten,táncolni ha kedvem tartja.Meg szerinte állandóan hülyeségeket beszélek.. :/ tényleg ennyire hülye volnék?Vélemény?

L/17


2013. márc. 12. 00:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

papucs, napellenzős ló, begyöpösödött

kb ezek jutnak róla az eszembe na meg a paraszt kifejezés

de kinek mit jelent

2013. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de én szeretem :O
2013. márc. 12. 00:30
 13/16 anonim ***** válasza:
és te szoktad neki mondani pl: Ne gépezz enyit mert blabla... vagy ne légy ilyen komoly bla... érted h te is hasonló módon csesztetted e mint ő téged
2013. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem,én sose piszkálnám.Azt csinál amit jónak lát,inkább mellékucorodom amikor játszik :) a beszólásokért nem igazán szólok vissza,inkább csak elnémulok,lefagy rólam a mosoly és akkor nem beszélek vele,persze tudja hogy bajom van és elkezd faggatni,hogy sziveem mi a baj? én erre nem nagyon mondok semmit,nem akarom megbántani végül megsértődik hogy most miért vagyok ilyen,te érted ezt? :/
2013. márc. 12. 00:37
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen! Hülye vagy! Azért bocsi!

Hogy miért? Mert eltűröd, hogy minden dolgot, amit csinálsz, hülyeségnek tart. Előbb utóbb a földbe döngöl, és Ő lesz az igaz tudója, és ő lesz az etalon. Valószínű, azt gondolja hogy te egy kis buta liba vagy. És ha ezt eltűröd, akkor az is vagy, mert nemsokára csak azt teheted mellékuporodva, amit ő megmond. Mert Ő lesz a megmondó.

Miért van melletted, ha nem tart semminek. Egy idő után majd Te is azt fogod gondolni, hogy valóban csak hülyeségeket tudsz mondani, mert beléd szuggerálja. Én biztosan nem mennék bele ilyen játszmába, mert teljesen el fogja nyomni az egyéniségedet. Amiket Te leírtál az csak egy vidám kis csajszi tevékenységei, amin csak szórakozni lehet, vagy részt venni benne.

Ne hidd el és nem tűrd el a megnyilvánulásait.

2013. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

te ne légy ennyire butus

látja h nem szólsz vissza tudja h nem szólsz vissza és kihasználja a helyzetet és elbízza magát h ő a tökéletes aztán megszívod mert mindenért leszól téged ami csak szúrja az uraság szemét

hát én nem hagynám magam azért egy kapcsolatban azért a legegészségesebb egyenrangúnak lenni

2013. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!