Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a pasitok azt mondaná mindig értelmetlen dolgokat csináltok?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül maradtam és kicsit megbántott a dolog és a legviccesebb,hogy észre sem vette.Szerintem nem hülyeség szeretni a horrorfilmeket,beszélgetni másokkal az interneten,táncolni ha kedvem tartja.Meg szerinte állandóan hülyeségeket beszélek.. :/ tényleg ennyire hülye volnék?Vélemény?

L/17


2013. márc. 12. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
ha nem fogad el olyannak amilyen vagy akk mennyen már...
2013. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ennyire "hülye" vagy, nem tudom, nem ismerlek... (nem bántásból írtam!)


Az az értelmes dolog, ami örömet okoz neked, ha ezt nem érti meg, akkor így járt.

2013. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hm... Hm...


Ha ennyiből rendes választ vársz, akkor tényleg... ;)

2013. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

- szeretni a horrorfilmeket

- beszélgetni másokkal az interneten

- táncolni ha kedvem tartja


ha valóban ebben merül ki a napi tevékenységed (gondolom, nem), az valóban nem lenne sok :)

2013. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezek alapján miért lennél az?
2013. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ahoz nekünk hosszan el kellene besézlgetünk hogy hivatalos okiratot kaphass az én aláirásommal ami bizonyítja azt, hogy nem vagy hülye :)
2013. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem,nem csak ennyi de ez miatt mondta nekem legutóbb.Én ilyen horrorfilmrajongó vagyok amit nagyon nem bír,a táncikálást meg legtöbbször magamban csinálom,mert félek hogy esetleg kinevetne ..Igazából nagyon szeretek másokkal beszélgetni,ő meg ilyenn szűkszavú akinek általában egy smiley a válasza és ezzel be is fejezte a napot.Ha van egy gondolatom,sokszor már nem szívesen osztom meg vele mert valószínűleg forgatná a szemét.A másik meg hogy szeretek csajosan elvásárolgatni,akár órákig meg van hogy kicsit álmodozok,és itt bele is vonhatjuk a szexet is,de egyszerűen csak arra reagál ha a szexröl van szó,vagy ha olyan komoly dolgokrol beszélek mint tegyük fel önéletrajz,pályaválasztás,pénz..amiről szintén beszélek,de nekem nem csak ebböl áll minden,neki meg már fogalmamsincs mi.Sokszor napokra is bezárkózik a szobájába és játszik a gépén
2013. márc. 12. 00:20
 8/16 anonim ***** válasza:
pont egy papucsot fogtál ki aki nem éli ki magát azt majd később jön rá h eltolja magától az embereket
2013. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
papucsot?
2013. márc. 12. 00:26
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 00:20

ha csak besézlgetőpartner kell akkor azt vállalom, mert kommunikativ ember vagyok :)

de alapjáraton ahogy mondani szokás, velejéig romlott ez a kapcsolat, ugyhogy én a helyedben mihamarabb váltanék :)

2013. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!