Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy folytatni egy párkapcsolatot, hogy az egyik fél már nem szeret úgy mint régen? Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés
Szerelem sosem volt egyik fél részéről sem csak szeretet.
2013. márc. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkezdeni sem lett volna érdemes szerelem nélkül. Ez barátság.
2013. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet folytatni, csak el kell dönteni van-e értelme vagy nem. Én is egy ilyen helyzetben vagyok most, bár nálunk nagyon sok a probléma a kevés érzelem mellett is.
2013. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az embereket. Ez valami új betegség, hogy szerelem nélkül indítanak el egy kapcsolatot? Mellesleg az ilyet nem lehet "párkapcsolatnak" nevezni. Párkapcsolatot olyannal alakítok ki, akibe szerelmes vagyok, vonzódom...
2013. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!