Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 16 körüli meleg fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 16 körüli meleg fiú aki nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Én szerelemre vágyok, de még senkivel sem találkoztam aki ilyen lenne. Olyan idegesítő hogy amint irok valakinek, az az első kérdése hogy mekkora a farkad meg hogy voltál-e már együtt fiúval. Kikészülök!!!
2013. márc. 10. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

mos komolyan, identitástól függetlenül, van olyan 16 éves srác, aki nem csak szexet akar?:D

am kitartás öreg, biztos lesz előbb-utóbb valaki:)

2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak, de nem itt és nem is más netes társkeresőkön.
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Térj vissza a csajokhoz!Na ők nem mindig a szexet akarják!Ja igen és az a természetes!
2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a szex és a szerelem együttjár. Akivel szexelsz abba fogsz beleszeretni. amúgy 16 évesen a nagy része még csak kíváncsi:( Én is így voltam vele. Ma már értékelem a simit, ölelést, stb.
2013. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4es azért... "Akivel szexelsz, abba fogsz beleszeretni"..

jobb helyeken azért fordítva van:S

2013. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Van, még idősebb is, 23 vagyok, nem volt senkim, szinte mindenki szexmániás, hedonisztikus, tivornyázó életvitelt folytat... Nincsenek már hozzám hasonló érzékeny, ragaszkodó, intelligens melegek, akiknek nem minden a szex, és a mai feje tejére fordult világban még az érzelmekre, megy stabil bizalmi kapcsolatra adnak valamit...???


De nem jó egyedül...

2013. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van, csak kevés:)
2013. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
én 52 éve nem szexeltem, amióta megszülettem
2014. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!