Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet nála?

Figyelt kérdés
Pénteken vége lett a kapcsolatunk az exemmel mert bunkó volt és sok csúnyát mondott. Tegnap is egy helyen voltunk, és mindketten próbáltuk jólérezni magunkat de látszott mindkettőnkön h azért fáj. Többen is mondták hogy 2 hetet nem adnak neki és visszasírja majd magát. Ma találkoztunk, és megbeszéltük hogy 2 hét múlva valószinű hogy folytatjuk, addig ugyse leszek otthon. Én ott helyben is összejöttem volna vele, de ő nem akarta. De látszik hogy iszonyatosan szeret, akkor meg mértnem békültünk ki ma? Talán a büszkesége miatt?
2009. szept. 13. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet időre van szüksége hogy átgondolja a dolgokat.
2009. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"összejöttem volna vele" itt a szexre célzol? Vagy általában a kapcsolatra?

Mert,ha szexre,akkor lehet,hogy nem akarta,hogy azt hidd,hogy még gyorsan elutazásod elött meg akar kapni.

A büszkeség se rossz verzió,nem tudom mi lehet az igazság,csak tippelek.

2009. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem eggyáltalán nem a szexre. Nem tudom mennyit számit, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy én minden ujjamra kaphatnék pasit és ezt tudja ő is jól, ő viszont annyira nem jóképű. Elöször mondta hog egy hónap, de mondtam neki hogy nem akarok annyi ideig reményben élni, mert utánna mégnagyobb koppanás, aztán mondta a két hetet. És megbeszéltük hogy erről senkinek se szólunk. És a végén mosolyogva váltunk el.
2009. szept. 13. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!