Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek ha a barátnőtök fel hív telefonon?

Figyelt kérdés

Én szeretem ha a barátom felhív...de én valamiért sose merem...

Felhívjam? 16L



2013. márc. 9. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs barátnőm, ha felhívna, azt elég nehéz lenne utána feldolgoznom
2013. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, nem vagyok telefonálgatós. Inkább jönne át... ha lenne barátnőm.
2013. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, időnként, és max. negyed órára, utálok másfél órán keresztül a semmiről beszélni, akkor mi marad a személyes találkozásra? 26 F
2013. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ő is hív téged, azért neked se ártana időnként. Mert egy idő után az lesz, hogy ő sem fog téged keresni.

17f

2013. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 walk w1th mee ***** válasza:

4.es

ezekszerint nemnagyon találtok hogyha negyed órát beszéltek max..

2013. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nem. Főleg mióta van a viber... Idegrohamot kapok. Minek kell megkérdezni 5 percenként h mizu és minek kell egész nap írogatni/beszélgetni? Tudjuk h hol van a másik és kész. Nem kell állandóan beszélgetni...

Néha ok, ha fontos dolog van, akkor kérdezze meg, de a semmiről fölösleges beszélni

2013. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma:16:15


én volt, hogy 1 órát beszéltem vele telefonon, majd utána is tudtunk dumálni amikor találkoztunk egymással.:D Vagy én hívtam őt, vagy ő engem és nem volt az hogy csak az egyik oldalról volt "érdeklődés":D

2013. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én utálom, mert eddig 90%-ban értelme nem volt annak amit magyarázott miután feltöltöttem a telefonját, és felhívott... ha hív felveszem, de ha csak dumálni akar akkor lerakom, hogy majd személyesen, nincs arra fölös 20 eft havonta, hogy naponta elmondja minden gondját, baját, örömét..
2013. márc. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Furcsának tünhet de nagyon utalok telefonalni
2016. ápr. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!