Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudassam vele azt h bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele azt h bejön?

Figyelt kérdés
va egy srác msn ezni szoktam vele egy suliba járunk én ugy vettem észre h bejövök neki suliban szünetekben odaaakrok hozzá menni beszélgetni de egyenesen nemakarom neki megmondnai h bejön és lehetne e több barátságnál hanem vhogy tudatni vele szal értitekXD hogy csináljam??XD
2009. szept. 13. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én is ugyanilyen helyzetbe vagyok de mi már beszélgetünk...szóval azt javaslom hogyha vannak közös ismerősök vagy valami ilyesmi kezdjélel vele őróluk beszélgetni kérdezd meg mennyi volt a leghosszab kapcsolata és hogy most van-e barátnője de ezt tudod csak ugy szépen lassan......és amikor mondja hogy nincsen akkor kérdezed meg h és nem szeretne egyet???....És akkor már tudja hogy miről van szó!Remélem segitettem valamit.Sok sikert!
2009. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
LÉgy bátor. Csak kedvesen, kezd el vele dumálni valamiröl. Pl Áhh bocsi hogy multkor eltüntem msn röl csak kikapcsolt a gépp. amúgy hogy vagy. Eleinte néhány napig csak laza témákol beszéljetek. Ne térj röktön elsőre a lényegre. És majd meglátjuk, de ne aggodj ha elkelll neki monmdanod, meglessz a megfelelő pillanat, és te azt pontosan fogd majd érezni mikor jött el. Hajrá
2009. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!