Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy tizedikes fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tizedikes fiú, aki tetszik, de én fiatalabb vagyok 3 évvel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Észre se vesz, szerintem azt sem tudja, hogy létezem... Egy suliba járunk, de ő menő tizedikes, én meg normális hetedikes... Annak, hogy összejöjjek vele, annyi az esélye, mint találkozni Brad Pittel... Mi csináljak?

#korkülönbség #tizedikes fiú
2013. márc. 8. 17:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
dede, az hogy nézne ki hogy én köszöngetek neki mindig, amikor elmegyek mellette??
2013. márc. 8. 18:17
 12/17 anonim válasza:

xD szerinted az ciki ha köszönünk egy embernek?:D

érdekes felfogás..

2013. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nem kell mindig, de általában.
2013. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"nem az óvodában vagy..."

nade valljuk be, hogy azért majdnem...

12-13 éves kislányról van szó

2013. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köhöm... kössz
2013. márc. 8. 18:22
 16/17 anonim ***** válasza:
a tizes válaszoló nagyon hasznos tanácsot adott. ha még ezt is cikinek érzed akkor nem tudunk neked segíteni. nem várhatod hogy csak úgy észre vesz. merj lépni de csak kis lépésekben.
2013. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hagy a franca !!!
2013. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!