Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy tizedikes fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tizedikes fiú, aki tetszik, de én fiatalabb vagyok 3 évvel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Észre se vesz, szerintem azt sem tudja, hogy létezem... Egy suliba járunk, de ő menő tizedikes, én meg normális hetedikes... Annak, hogy összejöjjek vele, annyi az esélye, mint találkozni Brad Pittel... Mi csináljak?

#korkülönbség #tizedikes fiú
2013. márc. 8. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább találkozz Brad Pittel, ha az esélyek azonosak, Brad Pitt még menőbb. Lehet már megvan tizenegyedikes is!
2013. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát igazából semmit, mivel ezt gondolod amit leírtál.
2013. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát ha éhes vagy egyél, ha szarnod kell menj wc-re, ha álmos vagy aludj, ha tetszik egy tizedikes felejtsd el...
2013. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

menő tizedikes xD

hát ha így gondolod a dolgot, akkor kár bármit is tenni, majd lesz más jövőhéten

2013. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket...:/
2013. márc. 8. 17:40
 6/17 anonim válasza:

elég hülyén állsz a dolgokhoz,először is ezen változtass.

Mi az,hogy menő 10.es?! ugyanmár..... csak annyi h 3 évvel idősebb.. nem nagy cucc.. attól még senki sem lesz menőbb a másiknál. Először is próbálj meg a társaságába bekerülni,hogy egy helyen legyetek egyidőben,hátha felfigyel rád.. köszönj neki.. esetleg ha egyedül van menj oda és kérdezd meg tőle h nem e látta XY-t,és hallhatod a hangján hogy visszautasító vagy kedves veled.. ha kedves akkor már megvolt az első löket beszéltetek pár szór bár semmi személyes..de hisz ez még csak a kezdet. Utána mindig mikor találkoztok köszönj neki,mosolyogj rá.. ha visszamosolyog és köszön akkor már jól kezdődik :) aztán ha egyedül van ülj le mellé, kérdezd meg h miújság.. hozz fel egy közös témát,ami éppen a suliban történt.. aztán pedig szépen lassan elkezdhettek egyre többet beszélni,személyesebbé fog válni a kapcsolatotok. Csak kell egy kis lökés..

és ne feledd........ NINCS OLYAN HOGY Ő MENŐ 10.es..

mindenki egy ember.. és nem fog ő se kiröhögni vagy ujjal mutogatni rád,ha köszönsz neki vagy rámosolyogsz,ismerkedsz vele.. :) CSAK NE LEGYÉL BESZARI.. mert az nem tetszik a fiúknak. ÁLLJ A SARKADRA ! menni fog, ne legyél gyáva..

2013. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, csak ő (lehet, hogy ez nem fog tetszeni) "menő" és, ha meglátják( a haverjai), hogy vele beszélek, tuti hogy pisisnek néznek majd és jól kiröhögnek... Ömm és legalább 180 cm én meg 160 cm... :(
2013. márc. 8. 17:48
 8/17 anonim válasza:

az nem számít hogy milyen magas. Ezt csak te fújod fel.. ez nem nagy dolog :D

ha te is bemagyarázod magadnak hogy pisis vagy,akkor ne csodálkozz hogy mások is ezt hiszik rólad.. ezt ne felejtsd el..


amúgy meg nem tudhatod,hogy mit csinálnának.. próba szerencse.. ha kiröhögnének akkor meg legalább megtudnád hogy egy idióta, a baráti társaságával együtt.. és aztán nyugodt szívvel leszarhatnád,mert olyan srácokkal meg nem kell foglalkozni. :)

2013. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igazad van... De úúúgy félek :( És ha egy barátnőmmel megyek oda?(mármint megkérdezni, hogy nem látta e XY-t ;) )
2013. márc. 8. 18:00
 10/17 anonim válasza:

NEEE ! az tényleg gáz lenne..

nem az óvodában vagy,hogy fogják a kezed amikor csinálni kell valamit...:D:D

egyedül! persze mondjuk azt eljátszhatjátok,hogy

sétáltok,meglátjátok barátnőd megáll és te tovább mész és megkérdezed a srácot h.. "Szia, bocsi de nem láttad erre fele Kaliska tanárnőt? már mindenhol kerestem.. nem ment el erre? "

(például)

ennyi az egész.. csak merj hozzászólni..

és akkor majd válaszol,aztán pedig minden nap köszönj neki,mosoly,flört. aztán pedig pl ha egyedül ül az aulában (nem tudom nálatok van e a suliban aula vagy valami közösségi tér) akkor elmehetsz mellette köszönsz neki és leülsz mellé vagy nem tudom.. mondod neki hogy " hát te hogy hogy egyedül üldögélsz itt ?" és akkor elkezdtek beszélgetni.. ennyi :)

ne fossál ! :D

2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!