Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Mit gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Mit gondolnak ilyenkor a fériak?

Figyelt kérdés
Pár hétig külön voltunk... szakítottunk akkor azt mondta nem tudja mit érez... most ő keresett meg, hogy kezdjük újra... még mindeg nem tudja mit érez, csak nagyon sokat gondol rám, és hiányzom neki meg érdekli mi van velem ennyit tud...na ilyenkor mi van???
2013. márc. 7. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van neki valaki más is ak épben, és ha nem jön össze, te leszel a szamár a ló helyett.
2013. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igen.. :O Azt mondta többé nem enged el..és hogy hülye volt mikor megszakította a kapcsolatot..
2013. márc. 7. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkozik minden férfi ugyan úgy.

Nem tudja eldönteni,hogy téged dugjon vagy mást.

Őt kérdezd meg.

2013. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy el kéne menni a Tescoba kenyérért.
2013. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném vissza. Nem ment nem kell eröltetni. Szerintem nem jött neki össze a másikkal aki miatt nem tudta mit érez majd most vissza akar hozzád menni:S
2013. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsen másik vagyis nem hiszem :) Nem sokáig voltunk együtt előtte sem pár hónapot csak. De tudom mikor klön voltunk nem érdekelte semmi annyira, haverokkal sem találkozoztt annyit, elég negatív lett a hozzáállása dolgokhoz..aztán bocsánatot kért, találkoztunk majdnem sírt is mondta hogy nagyon hiányoztam stb... ja és én vagyok a nő
2013. márc. 7. 18:56
 7/8 Kuuken ***** válasza:
hát ez meg már milyen.. a sírással csak a lelkiismeretedre akar hatni, hogy visszaszerezzen.. ha igazi férfi lenne, akkor nem így próbálna visszajutni melléd, itt biztos h lapul valami
2013. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ő nem tudta hogy észrevettem hogy majdnem sírt.. mert öleltk egymást... és utána nem nézett rám... nem jellemző ez rá.. ezért lepett meg.. nem sírós fajta meg ilyenek...
2013. márc. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!