Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez? Csak a megszokás nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Csak a megszokás nem értem magam? :/

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, a kapcsolat utolsó fél éve már elég rossz volt, de én nem mertem lépni, pedig sokszor éreztem azt, h nem szeretem már úgy, idegesítettek a szokásai stb. Viszont most az ő szájából annyira rossz volt hallani, h nem szeret :( Nem is beszélünk már 3hete...majd belehalok annyira hiányzik :-/ Mindig nosztalgiázom, h milyen jó lenne vele, meg reflexszerűen veszem a telefont, h hívjam. Ha más csajjal látnám na akkor összeroppannék. Most szerelmes vagyok, vagy csak a megszokás?!!És ha ez csak megszokás akkor hónapok múlva enyhülni fog?Nagyon sokat sírok emiatt, hogy már nem az én barátom. Több, mint 2évig voltunk együtt. 20L
2013. márc. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez megszokás, nyugi
2013. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a problémám h nagyon hiányzik és mindig ő jár a fejemben :( lehet h azért mert még friss a dolog másfél hónapja,hgy vége :( ugyanakkor szeretnék vele újra összejönni :( nagyon fura vele nőttem fel, rég óta ismerjük egymást...minden nap beszéltünk és most semmi.
2013. márc. 7. 16:10
 3/5 A kérdező kommentje:
meg nagyon sokat gondolok a közös emlékekre :( hogy csókolt hogy ölelt stb :( nagyon rossz
2013. márc. 7. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam mikor összejöttem vele, most 18 múltam. Szakítani fogunk a közeljövőben. Sőt, szakítottunk is párszor. Igazából, ugyanezen mentem át, aztán mikor egy két olyan nap jött, hogy jé, nem veszekszek senkivel, meg semmi problémám, és új emberekkel megismerkedtem, túl voltam ezen...aztán visszasírta magát
2013. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Három hét nagyon kevés idő. Legyél türelmes, két év után kell néhány hónap, hogy kiheverd.
2013. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!