Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, hogy 24 évesen 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy 24 évesen 40 körüli férfiak (is) tetszenek?

Figyelt kérdés
A barátaim azt mondják, hogy beteges, de nem tehetek róla, hogy hozzájuk vonzódom többnyire. Már 16 évesen is 28 éves barátom volt. Vajon miért?! Bennem van a hiba? :)
2009. szept. 12. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Hogy jöjjenek a sablonválaszok, hogy "jaj, ez nem is baj, csak furcsa"??
2009. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne fura?! Most regisztráltam, nem tudom, mit szoktak kérdezni.
2009. szept. 12. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
végülis hiba, ha annak fogod fel. úgy hívják, hogy daddy complex. pszichológiailag nem okés, de ha tudnád, hogy a társadalom mekkora százaléka nem az, ha szexről van szó, meglepődnél.
2009. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem, én 17 éves lány vagyok, és kb 30on aluliak nem is tetszenek...
2009. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam pszichológiai esetnek. :) A komoly kapcsolataim eddig nálam 5-6 évvel idősebb férfiakkal voltak, de ezek a 40 körüliek hozzá tudnak szólni olyan dolgokhoz is, amik érdekelnek és nem csak arról kell velük beszélnem, hogy B. Köztöt nézzünk inkább vagy szxeljünk...
2009. szept. 12. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el! Csak kisebb az esély, mert már nős férfiak, gyerekük van.
2009. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, gyerek az ált. van, de nem nős férfiakról beszélek, mert az nálam tabu. Csak olyanokról, akik elváltak és szeretnék újrakezdeni.
2009. szept. 12. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem gáz.Én 28 vagyok és egy 42 éves pasiba szerettem bele de úgy,mint még soha senkibe...:) Az más kérdés,hogy foglalt volt,úgyhogy nem volt hosszú életű a dolog...:((
2009. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerinetem meg rohadt gáz, hogy minden pcsa attól érzi magát krvára érettnek, hogy minimum 10 évvel idősebbel akarja meg.dugatni magát.
2009. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20:32-es vagyok: előzőnek: nem értem mi a bajod ezzel hogy idősebb pasi tetszik nekünk.Speciel nekem még életemben nem volt olyan jó senkivel mint Vele! És ezt nem a beszélgetésre értem.;) Sok érett pasinak hihetetlen varázsa van és tudnak bánni a nőkkel.Ezek a kis 20 éves fiatalok nem tudnak semmit.Tisztelet a kivételnek.
2009. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!