Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már ilyen esettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyen esettel?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt, de a kommunikáció még mindig nem igazán működik. A barátnőivel, vagy akár idegenekkel is jól elbeszélget, a társaság középpontjában tud lenni, de mi egyszerűen nem tudunk jókat beszélgetni, az ő hibájából. Ha felhozok valami témát, azt várnám, hogy ő is tegyen hozzá valamit, de egyszerűen hiába próbálkozok beszélgetésindítókat bedobni, max. 1 rövid mondattal válaszol rá és ő nagyon ritkán hoz fel, vagy kérdez valamit. Ez élőben is idegesít néha, de Facebookon meg aztán pláne, amikor mindent egy "oh", "huh"-val és hasonlóval intéz el.


Gondolná az ember, hogy nem érdeklem, nem szeret, stb. Viszont mondja is, hogy szeret, folyton keresi a kezem, az ölelésem, a szex is jó és amikor szakítottam vele a fenti dolgok miatt, könyörgött, hogy ne legyen vége. Én is szeretem... ezért is nem vagyok képes ott hagyni, mert tényleg nagyon szeretem. Viszont nem értem ezt a dolgot...


2013. márc. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez van, nem fog változni, nem neked kell megtanítani beszélni... Majd ha tényleg megunod, elhagyod. Addig búslakodj miatta...
2013. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sosem értettem, miért jön össze két ember, aki nem tud beszélgetni. a szex miatt? vagy hogy ne legynek nő/pasi nélkül? mert akkor kb. ennyit ér, és ilyen is lesz a kapcsolat. nyűglődés, majd megcsalás vagy szakítás
2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az elején nálunk is így volt, na de azért mert egyszerűen sokszor nem tudtam mit hozzáfűzni a barátom mondandójához, de ez 3 hétig tartott kb. 7 hónap az már elég furcsa, így hosszú távon nem lesz jó. Hány éves?
2013. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22
2013. márc. 5. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
éppen most írtad le a barátnőmet..ő pont ilyen:S 22F
2013. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"vagy akár idegenekkel is jól elbeszélget, a társaság középpontjában tud lenni, de mi egyszerűen nem tudunk jókat beszélgetni, az ő hibájából. "


Nem akarlak elkeseríteni, de a kommunikáció egy társasjáték. Ha valaki idegenekkel is elbeszélget sőt a társaság középpontja is tud lenni, csak veled nem tud elbeszélgetni, akkor tutira biztos vagy benne, hogy csak vele van a baj?


Egyszerűen szerintem annyira másik vagytok, hogy nincs közös témátok.

2013. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Juuuj de nagyon ismeros. Nalunk is ugyanez volt a baratom mrg koztem.Egyszeruen nem volt kozos temank. Folyamatosan te mire gondolsz most? es te? szoval ilyen ertelmetlen kerdesek sorozata ment jo egy evig, de most mar be nem all a szank...
2013. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg a helyedben nem mondanék neki semmit. Kezdje ő a beszélgetést, mondjon ő valamit.


Én is így voltam az ex palimmal, mondtam neki hogy amit mi beszélgetünk, legközelebb küldök neked egy lapot inkább pár kérdéssel te meg X-eld be a megfelelő válaszokat, vagy kitöltöd, aztán visszaküldöd és el van intézve a beszélgetés. Neten át sem, de élőben sem lehetett vele beszélgetni soha és nem is volt közös téma. Beleuntam az egészbe egy idő után.


Még van amivel ki lehet engem akasztani, bárki aki folyton ilyenekkel válaszol, hogy: értem, aha, oké... Na az, az...! Mondtam egyik ismerősömnek egyszer mikor azt írta sokadjára, hogy értem: mondom tudom hogy érted, hiszen értelmesen és érthetően fogalmaztam. Aztán meg már azt mondtam neki: tudod mit? Nem mondok neked semmit, úgy sem érdekel téged, mit strapáljam magam, leírom akkor papírra magamnak, azt is jobban érdekli amit mondok.


Én biztos mondanám neki: jó, ha nem érdekel amit mondok, nem mondok inkább semmit!

2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!