Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az a pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a pasi, aki abszolúte nem féltékeny, az nem is szeret?

Figyelt kérdés
Párom abszolút nem féltékeny, engedi, hogy fiúkkal találkozzak, sőt múltkor azért se szólt, hogy egy fiúnál aludtam, (nem történt semmi) azt mondja bízok bennem, szeret, de szerintem aki ennyire nem féltékeny az nem szeret
2013. márc. 4. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

nem feltétlenül, lehet, hogy ő olyan típus, aki tényleg 1000%-ig megbízik benned, bár tényleg egy kicsit fura. illetve engem nagyon zavarna, mert nekem tetszik az, ha egy srác féltékeny:) (persze csak akkor, ha nem esik túlzásba)

L

2013. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D'a ***** válasza:
elsővel értek egyet :)
2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól teszi, okos csávó.
2013. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a pasi, aki nem féltékeny, annak rendben van az önbizalma.

Soha nem az féltékenykedik, aki szerelmes, hanem az, aki nem bízik magában, vagy rosszabb esetben a párjában. Én se féltékenykedem, ha a párom a lány barátnőivel van: minek? Ha kikezdenek vele, úgyis nemet mond. Vagy ha mégse, akkor kikaparom a cafka szemét :D

2013. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha lenne barátnőm, akkor nem hiszem h túlságosan az lennék, pedig biztos szeretném...

ha félre akar lépni, le akar építeni, akkor a tiltások, féltékenykedések ellenére is el fog hagyni, sőt akkor még egy negatívumom is lesz még nála, h féltékeny vagyok

ha meg szeret, és ragaszkodik hozzám, akkor meg szintén felesleges

persze ha túl sokat találkozgatna más srácokkal biztos elgondolkodnék, h mi az, amit (akár barátilag) tudnak neki adni, amit én nem, de biztos nem csapnék drámát

19f

2013. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg csak megbízik benned és szeret? Bár ahogy látom, hiba megbíznia benned, mert ez nagyon egyoldalú köztetek.
2013. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lilikécske ***** válasza:
inkább örülnél neki, hogy találtál egy pasit aki nem kételkedik benned.
2013. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Íme egy újabb példa, hogy nem érdemes jónak lenni. A bizalomra bizalmatlanság a válasz?
2013. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!