Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon odavagyunk valakiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon odavagyunk valakiért és sokat gondolunk rá, van rá esély, hogy megérzi az illető, és mi is eszébe jutunk, es peldaul fehiv, vagy ir egy sms-t?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy peldaul nezem a telefont ra gondolok es egyszercsak felcsorget. letezik ijen?
2009. szept. 11. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elégdurva de létezik... én pont tegnap éjszaka álmodtam h találkozok középsulis töritanárommal és másnap fősulibol hazafele szembe jött velem. Elég félelmetes volt :D de történt már többször is ilyen... persze nem a töritanárommal hanem más dolgokkal... :D
2009. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én írtam kettővel feljebb is. Azért tök jó lenne, ha ez valóban így működne! Muszáj kipróbálnom, mert ötlet az van rá bőven!!! ;)
2009. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
fuhh hogy mondjam, nem koncentralni kell,hogy x y hivjon fel vagy talalkozzal vele, hanem gondolni kell ra szerintem. envelem mar nemegyszer megtortent, gondoltam a baratomra,hogy mi lehet vele mit csinlhat es elkezdett a mobilom kicsongeni es o hivott, vagy nemegyszer elofordult, hogy egyszerre hivtuk egymast es foglaltat jelzett a telefon mert egyszerre hivtuk egymast. huhhh remelem nem tul nagyon kevertelek meg envelem ijenek tortentek meg nem egyszer es nem is ketszer a utobbi egy honapba
2009. szept. 16. 16:46
 14/14 anonim ***** válasza:
igen, velem is meg szokott történni. nem tanultam, nem olvastam utána, alapbol ilyen vagyok, nekem kiskorom ota természetes ez.
2016. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!