Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan udvaroljak a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak a lánynak?

Figyelt kérdés
Még csak ilyen köszönő félben vagyunk! csak ritkán beszélgetünk, és nem tudom hogy hogyan kezdjek el neki udvarolni?! 1. középiskolás vagyok és csak 1-2 hete ismerjük egymást, szeretnék vele valahogy komolyabb beszélgetésbe kezdeni de nem tudom hogy kezdjem!
2009. szept. 11. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá kezdj el vele beszélgetni erről arról mikor már jóban vagytok és barátok vagytok vegyél neki kissebb ajándékokat stbstb,beszélgess vele sokat meg ilyesmik aztán mikor már tényleg nagyon jóban vagytok és kedvelitek egymást mondd el neki hogy mit érzel :)
2009. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Hát azért ajándékot nem hiszem hogy nagyon veszek mert pénzt még nem keresek! De majd alakul valahogy! :)
2009. szept. 11. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
800-1000 Ft-ért is lehet szép, jó ajándékot venni, vegyél neki virágot. :)
2009. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
külföldi vagyok ugyhogy más pénzben veszek! :D de persze nálam is vannak olcsó szépkis ajándékok!
2009. szept. 11. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a virágot ajánlom!! Nálam mindig bejött!! Volt amikor kifejezetten érdekes volt mert én voltam az első akitől virágot kapott csak úgy pedig 19 éves volt a lány!
2009. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szervusz!


Szerintem valami ilyesmit is megpróbálhatsz....

Szia! De jó hogy újra látlak! Az az igazság, hogy nagyon tetszel nekem! Lenne kedved moziba menni? És amikor már látod, hogy esetleg habozik a válaszal... Vagy inkább kirándulni szoktál????


Vagy bármi hasonszőrű dolog jó lesz :)


28/F

2009. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz a választ! :D egy próbát megér!
2009. szept. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!