Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan udvaroljak egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy lánynak, úgy, hogy ne legyek számára "csak" egy a sok közül?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy nagyon csinos, de egyben nagyon rendes és kedves lány. Mindenkivel ilyen.

Tetszik, de nem csak én mondhatom el ezt, hisz rengeteg udvarlója van. A lány is 16 éves.


16F


2011. ápr. 13. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egyedi szöveggel oda menni. Tehát ne a külsejét dicsérd, hanem egy kis ismerkedés után a belsőjére koncentrálj. Azt nem hiszem, hogy olyan sokan dicsérnék. Mást így nagy hirtelen nem tudok mondani.

20/F

2011. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem egész normális lány, belülről is, de mondhatni kb az egész suli ismeri.


Nem igazán vagyok kreatív, tudnátok segíteni milyen szöveggel mehetnék oda hozzá?

2011. ápr. 13. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont az a célravezetőbb, ha a külsejére helyezed a hangsúlyt. A lányoknak a külső számít, ezért ők maguk is inkább szépek akarnak lenni, mint kedvesek, okosak, stb. De amúgy mindegy is, mert ha külsőre te tetszel neki legjobban, akkor téged választ, ha nem, akkor nem.
2011. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Add önmagad. Mindenki ezen görcsöl, hogy hogyan lehetne egyedi, de épp attól nem azok, hogy nem adján önmagukat.
2011. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!