Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez akkor beteges vagy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor beteges vagy normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5éve van élettársam. Ha el akarok menni valahová, mindig meg kell vele beszélnem. Mndig valami olyannal enged útnak, hogy (okosan, meg normálisan viselkedjél, ne ribancoskodj). Persze félig viccelődik, de azért érezhető benne komolyság is, pláne, hogy minden egyes alkalommal elmondja. Ha csörög a telefonom és kinyomom, mindig megkérdezi, ki volt az, hogy kinyomtam. Ha üzenetem érkezik egyből kérdezi ki az, honnan ismerem tetszik e... Számonkérőn, nem érdeklődve. Ha felköszönt egy régi udvarlóm, üzenetben, felháborodva kimegy a szobából, hogy azt csinálok, amit akarok. Ez normális viselkedés egy párkapcsolatban, vagy már a beteges kategória? 28N

2013. febr. 27. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már picit beteg.
2013. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
ez már azért gáz. főleg hogy pasi :D
2013. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem ez nagyon idegesítene. nme bírom az ok nélküli féltékenykedést a tulzott féltékenykedést pedig végképp nem. Van aki el tudja viselni én nem tudnám. 28/N
2013. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, ha egy nőnek folyton csöng a telefonja mindenféle üzeneteket kap és mindenféle exek/pasik zaklatják... Nem tesz jót.
2013. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy vágnám ki, mint macskát sz*rni.
2013. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beteges, és már csak vagy neki! Dobd ki, mint ahogy az előttem író mondja!
2013. febr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar elveszíteni. Ha ezért kidobod, nem döntesz jól. Talán erősítsd meg egy kicsit az önbizalmát, hogy érezze is, hogy csak őt szereted.
2013. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!