Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lany a suliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany a suliban, de nem tudom, hogy hogyan beszeljek vele?

Figyelt kérdés

Ez a lany meg tetszett korabban, de aztan nem ugy jottek ossze a dolgok, ahogy kellett volna, mar beszeltem vele korabban(vagyis akkor) szemelyesen is...de az kb egy eve volt, de most megint tetszik, es szeretnek vele megismerkedni jobban, vagy meginkabb osszejonni, vele, csak altalaban mindig a baratnoivel van, es emiatt nem igazan merek odamenni, vagy ilyesmi, megvan a szama is, de inkabb szemelyesen szeretnek beszelni vele, de nem tudom, hogy hogy, vagy hogy mit mondjak es nem is akarok tulsagosan nyomulni. kerlek segitsetek, elore is koszi :D

es kerlek normalis valaszokat es korokat is legyszi:)

18/F



2013. febr. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kérd el a füzetét lemásolni valamit
2013. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj oda és smárold le! ;)
2013. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló -jó ötlet!!!!!
2013. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adatgyűjtési fázis....

Gyűjts róla infókat. Mi tetszik neki, mivel foglalkozik, mi érdekli stb. Ez lehet annyi, hogy figyeled, hallgatod miről beszélgetnek, vagy lecheckolod a FB oldalát. Találj közös pontokat. Miközben ezeket gyűjtöd, lehetnek ötleteid azzal kapcsolatban, hogy miről beszélj vele. Egyébként pedig valami semleges témával érdemes indítani, ami nem személyes, csak olyan, mintha simán véletlnül megkérdeznéd.

Ha már sikerül bármilyen beszélgetést elindítanod így, utána már minden más könnyebb lesz. De, a bátorságodat szedd össze, az kell a legjobban.

Ha lenne akkora arcod, hogy a barátnői közé menj, és leszólítsd, azzal simán levennéd a lábáról. Szerinted melyik férfit szeretik a nők, a nyuszit, vagy a FÉRFI-t?

Csak gondolj bele. Veszíteni nem sok mindent veszíthetsz, max tapasztalatot nyersz. Utána tuti, hogy rólad beszélnének, tehát a figyelmét felkeltenéd ezzel.

2013. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# szuper:D énse irtam volna le jobban:)
2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat :D
2013. márc. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!