Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétjön miattam egy barátság!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétjön miattam egy barátság! + a barátom megint drogozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja együtt vagyok a barátommal (én 14 ő 17) és nagyon szeretjük egymást. Ő elég zűrös srác.. Drogozik, iszik, de sikerült leszoktatnom róla és úgy nézett ki hogy most már rendben van.. De nem sokkal ezelőtt történt valami.. Eddig sem volt felhőtlen a kapcsolatunk mert volt pár szakításunk a dolgai miatt.. meg a kalandjai miatt (azok szakítás alatt de akkor is)... erre most kiedür, hogy a legjobb barátja akivel testvérként szeretik egymást szerelmes belém... Én eddig úgy tekintettem rá mint barátomra.. bátyámra.. egy srácra akinek bármit elmondhatok..mindig szerettem ezt sosem tagadtam csak magam sem tudtam, hogy hogyan.. Egyiküket sem akarom elveszíteni.. Nekem az a barátom a FIÚ de a másik srácot sem akarom elveszíteni. Egyre rosszabb a kapcsolatuk ráadásul a barátom megint drogozik.. Nem érti meg, hogy sosem hagynám el.. Senkiért mert nagyon szeretem..Gyűlölöm látni ahogy szenvednek.. A srác ( a jó barátom) tudja h mit gondolok erről az egészről és arról, hogy köztünk soha nem lesz semmi. De megszakad a szívem hogy látom hogy fáj neki. Bármit megtennék, hogy őket rendben tudjam. Nem vagyok olyan lány aki minden fiúra rászáll és nekem is fura a helyzet, hogy mindkettő iránt érzek valamit.. Nem tudom mit csináljak..
2013. febr. 27. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok. Kellett ez neked? Nem hiába ugatjuk, hogy gyerekeknek nem való a kapcsolatosdi...

Szakíts a drogos g.civel, és a "baráttal" is. Utóbbival azért, hogy ne fájdítsd tovább a szívét. Előbbivel meg azért mert egy drogos g.ci.

Ha nem gyerek lennél felfognád ezeket a tényeket, és tudnál helyesen dönteni nélkülünk is. (a fenti megoldás a helyes, csak úgy megsúgom...)

2013. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van az elsőnek,én egy drogossal eleve nem jöttem volna össze.És miután drogos szakíts vele,meg a baráttal is.Nem értem te félsz hogy bántalmaz, vagy valami mert benne van a cucc?
2013. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Nem félsz hogy bántalmaz?
2013. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem félek. mert tudom hogy soe bántana.. Neki elég durva az élete.. A szülei állandóan verik..volt, hogy a nővére kórházba került.. Az öccse meghalt a szeme láttára.. Ő nem egy ilyen "azért drogozok, mert az menő". Ő azért teszi ,mert ezzel akar elfelejteni mindent.. Hozzáteszem én sem értem miért a drogokhoz menekült.. De próbálok neki segíteni.. Ahogy tudok.. Nem tehetek róla ilyen a természetem.. Rádadásul az van, hogy egy nagyon aranyos srác amikor nem drogzik.. Nem erőszakos, nem megjátszós (na jó páva de az mellékes) és a nővére szerint még senkivelnem volt ilyen mint velem és bármit csinálok jó hatással vagyok rá.. Időközben teljesen beleszerettem.. És tisztában vagyok vele, hogy még csak 14 vagyok.. Köszönöm a tanácsokat :))
2013. febr. 27. 19:21
 5/9 Veréza ***** válasza:
Persze, kifogást mindig találni. A drog nem megoldás. Nekem sem volt leányálom a gyerekkorom, mégsem lettem drogos. Én is vesztettem el testvért, mégsem álltam neki heroint hörpinteni, hogy "felejtsek". Tönkrevágták az életem, mégsem az volt az első hogy cuccot vegyek. Én miért bírtam ki? Mert nem vagyok egy gyenge sz@r.
2013. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hagynám mindkettőt a fenébe. Egyébként is nehezen hiszem, hogy valaki más problémái miatt kezdett el újra drogozni és inni a pasid. Ráadásul a kapcsolatotok sem gyógyította meg, fogadok, hogy idővel inkább téged fog lehúzni magához. Bár a baráttal elég lenne akkor megszakítani a kapcsolatot, ha a barátság ürügyén elkezdene üldözni a szerelmével.
2013. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, amikor valaki 14 évesen azt hiszi, hogy sokkal idősebb srácok egyenrangúként kezelik. Kislány vagy mindkettejüknek, azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy csak szórakoznak veled!

Ez a "szomorú gyerekkor"-duma pedig mintha kifejezetten arra lenne, hogy az ujjai köré csavarjon. A maga módján sokaknak volt rossz gyerekkoruk.

Nem kioktatni akarlak, 15 éves vagyok. Tudod hány éves a legidősebb fiú barátom? 15 és fél. Velem egy velem egy évfolyamra jár. Nem drogos, és nincs belém esve. Próbálj ki egy ilyen "kapcsolatot", sokkal jobb érzés!

2013. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ettől a drogos=rossz sztereotípiától már kezdek kikészülni... Mikor értik már meg végre az emberek hogy:

1. van egy csomó társadalmilag elfogadott drog pl neregia ital, alkohol, cigaretta, kávé stb

2. ezeken kívül még rengeteg féle drog van és a legtöbb pszichedelikum és a fű pl tök ártalmatlan (tuti hogy jobb mint a pia)

3. A mértéktartás is kérdés.

Lehet hogy a kérdező pasilya egy súlyos heroin függő, de lehet hogy csak alkalmanként betép. A kérdező leírásából ez nem derült ki.

2013. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kávé nem drog. És nyilvánvalóan kábítószert ért ezalatt, ha valaki "feledni akarja a szomorú gyerekkorát", bizony nem energiaitalt fogyaszt.

Mellesleg pedig te majd engednéd a majdani kislányodat egy olyan sráccal, aki három évvel idősebb, alkoholizál, cigizik, mert olyan jó társaság lesz a gyerekednek? És azért le lehet szűrni, hogy nem füves cigiről van szó, hanem komoly kábítószerekről.

2013. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!