Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mennyire számít hogy egy pasi kicsit kancsal, de mások szerint jófej, normális srác? 19/F

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ultramegagiggagáz!
2013. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha jófej, törődik magával, és nem állnak vészesen keresztbe a szemei, akkor szerintem annyira nem gáz.
2013. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem nem gáz a kancsal pasikat sem lehet elitélni ahogy ferdehajlamu embereket sem és ahogy beteg embereket sem. SEnki nem tökéletes!!
2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem lehet cuki :) most nem azt mondom, hogy egy csomó lány kancsal embereket keres, de szerintem egy normális embernél nem lehet akadály

18/L

2013. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy kancsal lány vagyok, bármilyen másságát tudnék tolerálni egy fiúban, férfiban,d e a kancsalságot nem. Szerintem rohadt gáz. De lehet, hogy ez csak azért van, mert a 1234. műtétem sem sikerült és undorodom magamtól is.
2013. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha gondolod, küldj képet priviben, "szakmai" szemmel megmondom, hogy mennyire gáz.
2013. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire kancsal és mellé hogy néz ki.

Mert ismerek 2 kancsal srácot is, akik amúgy igényesek meg nem néznek ki rosszul és van szép barátnőjük.

2013. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
csak a rondáknál próbálkozzál bandzsabéla
2013. márc. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te meg az IQ-nulla plázapííícsáknál! :)
2013. márc. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!