Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a mai nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a mai nők, hogy nincs egy normális pasi meg minden pasi csak a szexre megy? Amikor tele van normális pasikkal, akik esetleg komolyat akarnának, mégse kell nekik?

Figyelt kérdés

Sok nő csak azt mondja minden pasi átveri, meg minden pasi csak a szexre megy stb. Persze mert olyan pasik jönnek be nekik, akik csak a szexre mennek, mert egy nőnek az a férfias stb. És akik esetleg normálisak lennének, azok nem kellenek, mert aranyosak meg nem férfias számukra. Szóval a nők a hibásak, hogy a mai pasik csak kihasználják.

Én is csendes vagy, aranyos, de 28 évesen alig volt valakim, talán sose lesz senkim, mert kevés a tesztoszteron bennem, ami a nőknek kell :(


2013. febr. 17. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert sok pasi ilyen. SOK MEG NEM, de ezt a sok általánosító buta tyúk nem látja be, és könnyebb picsogni, mint felvenni a harcot (:
2013. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom úgy, hogy minden pasi csak a szexre megy. És van egy rendes pasim is. :)
2013. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert ezt tapasztaltam, évek óta ezt tapasztalom! Kiváncsi lennék a te személyes esetedre.

Mikor komolyodik a helyzet valahogy mindenki sietősre a dolgot!

2013. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*sietősre veszi a dolgot!
2013. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy arra vevők a lányok, amiket Te leírtál itt?
2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért kérdező, mert ők a normális pasit csakis egy szűk kategóriára értik. Nekem tetszett tavaly egy lány, aki mindig belefutott ezekbe, erre mi volt a reakciója? Majdhogynem undorral mondta ki a nemet. Erre mit mondhatna az ember?

De azért a facebook-ot azóta is telenyomja a férfigyűlölő marhaságaival.

2013. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ne általánosíts, a férfiak is ugyanígy csinálják egyébként. Panaszkodnak, hogy nincs barátnőjük, vagy csak a pénzre mennek, mert az egyszerű lányokat észre sem veszik hanem a műhaja, műkörmös, műmelles nők kellenek nekik.
2013. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyen keresgélnek azért.Érdekes pedig jó pár kapcsolatom volt, én nem panaszkodhatom erre, s most is van egy normális párom.Biztos nem a normális értékrendű nők véleménye az a tény hogy az a férfi a férfias aki a szexre megy momentán nekem a férfias fogalomról más a véleményem de aki csak a szexre megy azt inkább F@ROKNAK mondanám ami a szükséges rossz kategóriába tartozik amikor épp nem akarom magam hosszabb távon lekötni.S akkor abban a pillanatban s pár órában jól jön, de távol álljon tőlem hogy ezt a dolgot én férfiasnak nevezzem.
2013. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de aki csak a szexre megy azt inkább F@ROKNAK mondanám ami a szükséges rossz kategóriába tartozik amikor épp nem akarom magam hosszabb távon lekötni.S akkor abban a pillanatban s pár órában jól jön, de távol álljon tőlem hogy ezt a dolgot én férfiasnak nevezzem."


Szükséges rossz? De maga a szex az jó vele, nem?! Ezt magyarázd már el légyszíves, hogy miért bunkóság az, ha egy férfi csak a szexre hajt, mikor vannak nők, akik szintén arra, illetve a többi nőnek is vannak pillanatai, amikor csak szexre vágynak. Akkor hogy is van ez?

Egyre inkább azt gondolom, hogy a "de jó a férfiaknak, mert senki nem ítéli el őket, mert csak szexet akarnak" helyett ma már a "de jó a nőknek, mert könnyen hajthatnak a szexre és senki nem tartja őket bunkónak ezért" érvényesül manapság.

2013. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ugyan ne általánosíts, a férfiak is ugyanígy csinálják egyébként. Panaszkodnak, hogy nincs barátnőjük, vagy csak a pénzre mennek, mert az egyszerű lányokat észre sem veszik hanem a műhaja, műkörmös, műmelles nők kellenek nekik."


Hagyd ezt a hülyeséget! Ezzel a csajjal együtt dolgoztam és ránézésre normálisnak tűnt, egyébként pedig teljesen átlagos. Mégis, neki csakis a kigyúrt állatok esnek bele a férfikategóriába, a normál már nem. Kár, hogy ez csak utólag derült ki.

Nincs ráírva senkire, hogy milyen, ezt ne felejtsd el!

2013. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!