Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most ne sexeljek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ne sexeljek vagy mi legyen? Vagy úgysem ezzel lesz elfoglalva?

Figyelt kérdés
Ma lennénk együtt a barátommal de mivel tegnapra számítottam ezért már tegnap leborotváltam magam... most viszont elég "pöttyös" vagyok... akkor most ne sexeljek vagy mi legyen? mondjuk nem "díszkivilágításban" fogunk sexelni.. lehet észre sem veszi? Nem szeretnék emiatt nem sexelni vele...
2013. febr. 25. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
kapcsold le a vellanyt.. achievement accepted
2013. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát...ha a pasidnak emiatt nem kellenél akkor...öhh. Érted...

És ahol minden nap szexelnek, na ott mi van?... Szóval, csináld.

2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

achievement accomplished*


Ha már angolul nyomod az ipart, nyomasd helyesen öcsém.

Amúgy kb. az emberek 90%-nak kipattogzik másnapra borotválás után. Ezzel szerintem ő is tisztában van, ha rákérdez, mondd meg neki.


A másik dolog, hogyha sötétben csináljátok, akkor egyrészt tényleg semmit nem látni, másrészt nem is azzal lesz elfoglalva, hogy pöttyöket keresgéljen rajtad.

2013. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig pöttyös vagyok ha úgy jön ki a borotválkozás,de úgy döntöttem,hogy egyáltalán nem érdekel.

Mi sem villanyfénynél szeretkezünk.

Ha ez zavarja,akkor nem is szereti a puncit.

2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolut nem ezzel lesz elfoglalva...
2013. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!