Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában, ha valakivel összejössz, felveszitek egymás szokásait?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mint lány szeretem az élőzenét, a fiú meg tud táncolni, de soha nem járt bálokba, de mivel veled van, elmegy veled, sőt fejleszti tánc tudását is, vagy nem szokott filmezi sokat, de veled összeül, vagy én például én nem beszélem jól az angolt, de mivel ő angol tanít, én is fejlesztem magam.. és hasonló dolgok :) Csak azért kérdem, mert afiu akivel baratkozom, kulonbozik nehany dologban, mint en. De volt mar olyan, hogy a cigirol lemondtak miattam, és meghallgattak olyan zenet amit nem szerettek.. csak ez mindig igy vane?
2013. febr. 23. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a cigit tettem le azóta is ezer hálám érte neki,milyen kis butus voltam! Én pl a röhögését vettem fel akarva-akaratlanul. A barátaim szóltak,hogy na már ugyanúgy röhögtök:D
2013. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kis dolgokat igen. Pl ha nekem van egy jó dumám, visszahallom tőle:D Vagy egy két stílust felvehet. De nagy dolgokban nem lesz változás. Ahogy én még a mai napig én imádom a forma 1-et, ő a mai napig átaludja:d

18/L

2013. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erről szól egy párkapcsolat.
2013. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen is nem is

én még állva pisilek ő meg ülve

2013. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bob ...á xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nem baj, majd ha lottón nyersz, azon csak osztozkodtok:D

2013. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy mi az. van saját életem, szokásaim, de ha értelmes, érdekes dolog, mint pl. a táncolás, vagy az angol, akkor benne vagyok. cigire ne szoktasson rá, és technós se leszek.
2013. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan. Sok olyan szokásom van, amit exeimtől vettem át, és fordítva is volt így. Exeim hatására ismertem meg új zenei irányzatokat, filmeket, ételeket, ízeket. Tőlem főleg egyedi szófordulatokat, szintén gasztronómiai ízlést vettek át. Szerintem ez jó dolog!
2013. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!