Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nyolc hónappal a válásom után újra szerelmes vagyok. A férfi szintén elvált, 16 évvel idősebb nálam. (Én 30 Ő 46)Szerelmes belém, odáig van értem, én is imádom. Vidékre kellett költöznöm anyagi okokból, elég kilátástalan a helyzet, két gyerekem van, egyedül nevelem őket. Nagyon tetszik a hozzáállása is a gyerekekhez, ezzel sincs baj. A baj azzal van hogy nem tudunk eleget találkozni mert sokat dolgozik. Két hónap alatt sikerült kétszer együtt lenni, ez lássuk be nagyon kevés ahhoz, hogy teljesen kiforrja magát a kapcsolat.....szeretem őt, szeretném megtartani. Vissza kéne költöznöm a városba, semmi segítségem ehhez, munka sehol.... :( Bizonyára senki sem fog tudni tanácsot adni, mert ezt úgyis nekem kell megoldanom, csak olyan jó leírni.... nahyon szomorú vagyok...
2013. febr. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon lehet mit tenni,mint átvészelni ezt az időszakot.

Igazából két gyerek mellett dolgozni sem nagyon tudnál,ha lenne is hol,sztem a legjobb megoldás az összeköltözés lehetne,de gondolom ahhoz még nem elég stabil a kapcsolatotok.

2013. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, simán összeköltöznék vele, de tényleg nem érett még rá a kapcsolat...és én nem merem megkérdezni, azt hinné ki akarom használni,pedig tényleg nem. Félek hogy így minden hiába, nem lehetek vele boldog. :(
2013. febr. 22. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se kérdezz rá te,ha ő felajánlaná,az rendben lenne,de így tényleg kicsit ráutazósnak tűnhetnél.

Mondjuk azért utalhatná rá,gondolom 46 évesen átlátja a dolgokat,lehet ő is csak nem meri még szóba hozni a dolgot.

Neki van saját lakása amúgy?

2013. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van igen, de ott lakik a fia aki 23 éves, még nem is ismerem....érdekes lenne...

célozgatni sem merek, mert elég okos fickó, gyorsan levágná a dolgot, félek rosszul értelmezné h ki akarom használni. Persze, azért félnék is picit az összeköltözéstől....jobb lenne előbb megismerni.Persze, őt még a köztünk lévő korkülönbség is zavarja, hiába mondom neki hogy én így, ennyi idősnek, pont ilyenek szeretem, hogy érett Férfi és nem nyikhaj....több szempontból is bonyolult a dolog.

2013. febr. 23. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!