Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok egy ilyen szituációban, higyjek neki vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Kiderült, hogy fél évig még irogatott az exeinek. Azt mondta azért mert én szép vagyok és bárkit megkaphatok, ő viszont nem és azért írt nekik mert ez növelte az egóját. Bulizott is velük de azt mondta soha nem csalt meg.
2013. febr. 18. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
uhhh.. Ilyet 16 évesen is gáz csinálni!Lehet, hogy "megérdemitek" egymást, de ha te úgy érzed visszahúz, akkor sürgősen dobjad ki, mert tuti nem normális és ne cseszd el az idődet egy "gyerekkel"!
2013. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ezenkívül a múltos szrságon kívül más problémánk nincs. Együtt lakunk már. De most, hogy ez így kiderült fogalmam sincs, mit csináljak. Soha nem néztem volna ki belőle ezt . Az fb tényleg sok kapcsolatot tönkre vág. de ez fél éve történt és szerintem már utána megbánta mert azóta letiltotta őket. sőt magát is letörölte. nem tudom hogy kezdhetnénk tiszta lappal.
2013. febr. 18. 20:57
 13/13 anonim ***** válasza:
fb-nak ehhez nincsen köze szerintem.. Ha nincs problémád semmi és boldog vagy vele, akkor miért kérdezed ezt? Ha minden jól menne, akkor megbeszélhetnétek és tudnád, hogy igyekszik felnőni..
2013. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!