Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi32123123 kérdése:

Én szerelmes vagyok egy fiúba aki 8 évvel idősebb nálam,15 éves vagyok. Mit tegyek? Olvasd el a leírást is.

Figyelt kérdés
Tetszenék neki, de van barátnője aki igazából nem szeret csak nem akarja 5 hónap után otthagyni, de nekem az mondta hogy nagyon szeret, de nagy a korkülönbség, ami igaz is, de én akkor is szeretem. Többször is majdnem elcsattant a csók de mindketten tudtuk hogy nem szabad ezért nem is volt semmi. Mittegyek?
2013. febr. 17. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mintha csak magamat látnám... :) Az én párom is 8 évvel idősebb tőlem. Most 21 éves vagyok, ő pedig 29. 12 éve ismerem őt, de soha nem mertünk egymáshoz közeledni, aztán egyszer csak megtört a jég. Szerintem ha komolyan gondoljátok mind a ketten, akkor miért ne lehetne köztetek kapcsolat? DE persze csak miután betöltötted a 17-et. Addig tanulj még, élj, vigadozz. Ha komolyan gondolja, várni fog rád. De ha nem, észre fogod venni, és jön majd valaki más.
2013. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ugye van barátnője, és nemtudom :(
2013. febr. 17. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

5 hónap az nem sok idő. Nem hinném, hogy az 5 hónap miatt nem hagyja ott. Inkább azért, mert így van akit megcsináljon. 23 évesen ugyanis biztos vannak némi igényei... Ha azt mondta, hogy szeret, akkor szerintem szeret is. Nem értem miért hülyítene, ha van barátnője. Szóval szerintem csak AZÉRT van együtt a lánnyal. De ha neked ez fáj, és rosszul érzed magad tőle, beszéld meg vele, hogy legyetek együtt. Na meg persze a szüleid is egyezzenek bele... Én 2 éve vagyok együtt párommal.

első vagyok

2013. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azta..én is magamra ismertem, bár nekem balul sult el. Azóta házas
2013. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy ismerem.. nem azért nem hagyja el a lányt.. hanem azért, mert neki mármint a csajnak ő volt az első és nagyon ragaszkodik hozzá. :S
2013. febr. 17. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor meg csak szánalomból van vele, az se sokkal jobb... :/
2013. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást, mert a 8 év alapból sok. Még a 4 is...
2013. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 IbukiNeko válasza:

De ha csak ezért van a csajjal akkor előbb-utóbb elromlik a kapcsolat. Te legyél türelmes bár gondolom eddig is az voltál és hajrá. Elhiszem hogy szereted.. egy cipőben járunk bár az enyémnek nincs barátnője de nagy a távolság.... Várj rá egy kicsit, de talán amíg a csajjal van te is szórakozhatsz egy picit. Ha szereted akkor viszont a szórakozás közben is tartogasd magadat neki. Sok sikert én szurkolok nektek. Egyébként 8 év ide vagy oda az nem lényeg ha szereted akkor ez van nem a kor számít szerintem .

15/L

2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,mi lett?
2013. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!