Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzek felé? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzek felé? Miért nem kezdeményez? (többi lent)

Figyelt kérdés
A sulimban van egy srác aki nagyon tetszik, és szerintem én is neki. Sajnos nem ismerjük egymást ,viszont nagyon sokszor szemezünk a másikkal és mosolyog meg én is ,sokszor kapom azon,hogy engem bámul majd mikor ránézek akkor ijedten elnéz . Tehát mondhatni flörtölünk,de lehet félreértem az egészet . 16 éves vagyok ő 18 tudom gyerekes,hogy nem kezdeményezek ,de beszéddel nem is fogok ,szeretnék valami olyan jelet adni neki amiből rögtön lejön neki,hogy tetszik nekem és amivel arra biztatom,hogy kezdeményezzen . Segítenétek ebben? Kérlek szépen titeket! Előre is köszönöm !:)

2013. febr. 17. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Húzd fel neki a pólódat..:D

Amúgy, "szemezésből" már le kéne neki esni, hogy te neked ő bejön. Amúgy neki kell kezdeményezni, nem neked.

De ha te már nagyon akarsz valamit a sráctól, akkor lehet neked kéne odamenned, beszélgetni.

2013. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NagyD1990 ***** válasza:
Kezdeményezz. Végül is te akarsz tőle valamit és nem vagy biztos benne, hogy ő mit gondol. Én momentán sosem veszem észre a jeleket. Lehet ő is így van ezzel.
2013. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szemezni sem úgy "igazán szemezünk" inkább csak sokat néz és én is őt és néha együtt nézzük egymást. A pólómat nem fogom felhúzni mert nem úgy szeretnék meghódítani egy fiút:) Kezdeményezni meg nem merek és ezen változtatni sem fogok ha ismerném őt és beszélgettünk volna már párszor akkor kezdeményeznék,de így nem merek kész!

Várok még válaszokat !

2013. febr. 17. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor várj aztán majd azt veszed észre, hogy más csajjal lesz együtt..:):D
2013. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen válaszokat nem kérek ! Félénk lány vagyok ez van !

Olyan válaszokat kérnék amikben "taktikák" vannak leírva és jelzések ilyenek...

2013. febr. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!