Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomat nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomat nagyon megbántottam, nem gondoltam a következményekre?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jó barátom,több éve ismerjük egymást,már szinte mondhatnám,hogy filmekbe illő gyerek korunk volt,minden együtt csináltunk..nem is gondoltam volna ilyenre :S Szóval igényes srác vagyok,kedves meg aranyos..úgy legalábbi az elmondások szerint.És sokszor viccelődtem a haverral,meg flörtöltem vele..de hát melyik fiú nem tesz ilyet a haverjával? :) Aztán..ő is láttam vicnek vette..de mindig is éreztem valamit,hogy mintha néha máshogy nézne rám,de ez ritkán volt..Aztán elmentünk augusztus elején buliba,kegyetlenül berugtam,ő is :D És leültünk amikor megkérdezte,hogy tetszik e ő nekem. Hát így lesek,de tök komolyan kérdezte,mondom perszeee...gondoltam poén az egész..és így néz rám,mondta,hogy de én ezt most komolyan kérdeztem,és rákérdezett,hogy meleg vagyok-e. Én erre olyan mérges lettem,hogy megrúgtam..és olyanokat mondtam neki,amit én számat sose hagyta el...olyan hosszú és tömérdek csúnya mondatok..hogy eszméletlen.Aztán barátom felált szóhoz sem jutott és elment..én meg még akkor is szidtam. Másnap reggel,sőt már akkor este tudtam,hogy ezt holnap nagyon megbánom...Hát reggel majdnem összeomoltam szégyenemben..én részegen csak úgy tudtam gondolni a melegekre,mint azok akik riszálják magukat..nem pedig a legjobb barátomra,aki mindenben segít és időm 80% vele töltöm..miután utána néztem a dolgoknak neten..egyszeren majdmeg hasadt a szívem.én szidtam le,mikor neki 10x nehezebb az élete..szülei,család,munka,kettősélet,suli minden..és ő pedig gondolom tinézsder korát kiélve,szeretett volna barátot..hívtam haverom kinyomta..letilott msn-en..írtam neki levelet..hogy részeg voltam és beszéljünk..erre visszaírt,hogy azért emlékezthenék mint mondtam neki esten,és részegen a legőszintébb az ember.és megis rugtam.szóval törölt mindenhonnan és kérte,hogy száljak ki az életéből,nem kell neki ilyen haver.teltek a napok..hetek.és most ott tartunk,hogy suliba eltelt már egy hét.és hozzám se szól,kerüli a tekintetemet.én meg annyira sajnálom,odamegyek hozzá habogok-hebegek.bocsánatot kérek..de nem sikerült..Aztán végre azt hinném javulnak a dolgok.Erre minden elszúrtam,felelt franciából..táblánál.megkapta a 4est.erre kétperc múlva kérdeztem,hogy nem hiba ha ezt így írtam...erre meg eszébe jut,hogy a felelésnél a haveromnak is rosszul tudta,és 3ast adott neki.Hát nem láttátok a szemét..most az osztály is haragszik rám,ő is..semmit nem tudok tenni.egyszeren csak magamat próbálom adni,eszébe jutattni a régi időket..hiányzik és mondtam neki,hogy nekem ezzel semmivel sem lesz másabb a szememben..de nem tud megbocsájtani..(megértem valahol :S ) Szóval én nem tudom,hogy most mit mondjak?vagy ilyenkor hogy lehet rá a legjobban hatni mivel? egy hónap eltelt,és csak rosszabb lett.Nagyon tisztelem mostmár,hogy ennyi mindenen átment,és csak én vagyk a hibás,amiért olyan érzéseket keltettem benne,hogy mintha lehetne valami..

Létszi segítsetek,nagyon nem vagyok benne a témában.


2009. szept. 7. 19:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
mi történt végül? megoldódtak a dolgok?
2016. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!