Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak ijesztő az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak ijesztő az, ha a barátbarátja (tehát nem a pasija) azt mondja neki, hogy belészeretett?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha a lány nem akar tőle semmi olyat, hanem szeretné barábarátnak megtartani a kapcsolatot, akkor sztem ijesztő neki. Mert attól tart, hogy elveszíti a barátbarátját. Egyébként legtöbb esetben el is veszíti.
2007. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen szoros a barátság.

Gondolkozz el rajta, hogy érdemes-e felrúgni egy biztos barátságot egy bizonytalan szerelemért.

2007. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha viszont viszonozza az érzelmeidet, akkor nem fog megijedni. Valakivel puhatoltasd ki hogy hogyan áll hozzád. És döntsd el, hogy tényleg megéri -e felrúgni a barátságot ha nem viszonozza az érzéseidet.

2007. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztő, csak tudni kell kezelni a helyzetet. Illetve tisztázni kell magában,hogy elfogadná-e a havert párkapcsolati partnerként. Kölcsönös intelligencia esetén a hölgy nemleges válasza sem fogja tönkretenni a haverságot.
2008. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, h régi kérdés, de azért válaszolok:

Tavaly velem is volt ilyen. Egy (fiú) oszttársammal gyakran mentünk együtt haza, meg ilyenek, egyszer bevalotta, h szerelems belém, én meg nagyon megijedtem, hiszen el sem tudnám képzelni, mint a pasim..Szóval amikor elmondta, majdnem sokkot kaptam és elrohantam...Később bocsánatot kértem és még mindig a legjobb fiú barátom. (L) :)

15/L

2010. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!