Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyissam fel egy barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissam fel egy barát szemét? Mit érdemesesetben tenni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akinek lett egy barátnője. A lány 7 évvel idősebb mint a pasi,és nagyon dörzsölt-rafinált. Amióta bekerült a barátok közé, át akarja rendezni a kapcsolatokat.Alattomos és sunyi húzásai vannak,nagyon jól manipulál.Egyetlen célja,hogy a barátunkat teljesen a hatalmába és irányítása alá kerítse, és ennek érdekében összehúz embereket illetve-ugymond-megpróbál kicsinálni a baráti körből néhány embert.

Sajnos a gyengébb jellemű embereket simán megvezeti,na ezeken megpróbál uralkodni,ezek az ő emberei.

A barátot pedig teljesen manipulálja,mert ő egy ilyen jellem.

A nőről még annyit kell tudni,hogy ezért a viszonyért elhagyta a családját és az éppen terhes 20 éves lányával egyáltalán nem törődik, aki azt mondta inkább gyereket szül,hogy legyen új családja: a lány diák,és a gyerek apja is.Diákmunkából kívánja eltartani.

Hogy nyissam fel a barátunk szemét,mielőtt még ez a nő teljesen tönkretesz mindent?


2013. febr. 15. 07:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egyébként ha jobban belegondolok, sokat megtettem, találkoztam vele kettesben, társaságban, váltottunk telefont, e-amilt. Az összeveszéseiknél meghallgattam és segítettem-illetve próbáltam.

Egyszerűen süt belőle,hogy őszintétlen, és nagyon összekavarta a dolgokat a baráti körben.Sajnos volt már olyan szituációm, hogy szükségem lett volna rájuk, és nem volt kikre,mert teljesen leterheli a 2 embert.


Viszont volt most egy eset.Rávette a barátunkat egy "kegyes hazugságra" amit egy másik ember ellen-inkább úgy a helyes, hogy megvezetve őt-alkalmazott. Hülyének nézte És kiderült.Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

2013. febr. 18. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!