Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha 17 éves vagyok és még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Hát igen. Sajnos az életem úgy hozta hogy két lánynál hosszú próbálkozások után a fejemhez vágták a "legyünk csak barátok" dumát. Nem érzem kötelezőnek a dolgot, viszont szeretnék igenis egy komoly kapcsolatot. Arra lennék kíváncsi, hogy van aki szerint gáz az, ha valakinek eddig nem jött össze?
2007. szept. 10. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Előfordul az ilyen.

Mindenki másként éri/éli meg a 17 éves kort. Van akinek van párja, és van, akinek nincs. Nem kell elkeseredned, majd Te is megtalálod azt a lányt, aki nem a "barátod" akar lenni, hanem tényleg komoly szándékai vannak! Sok sikert!

2007. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!Sztem nem gáz hiszen nem az a lényeg hogy minél korábban legyen b.nőd. Annak meg semmi értelme hogy csak azért járj vkivel hogy elmondhasd azt hogy van csajod. Ha te csak 20évesen találod meg azt akivel komoly kapcsit tudsz létesíteni akkor 20évesen. Ez egyeltalán nem baj. Nyugi neked is eljön majd az igazi. Sok sikert hozzá!!
2007. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy 17 évesen még nincs barátnőd. Ilyen korban szerintem a fiúk nehezebben alakítanak ki kapcsolatot mint a lányok. Mert a veled egy idős lányoknak már az idősebb fiúk tetszenek. A tőled fiatalabbak meg szerintem még csak "szórakozni" akarnak.

De ne aggódj Te is meg fogod találni az igazit!

2007. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM EGYÁLTALÁN NEM KELL AGGODNOD MERT NEKEM VAN KÉT OLYAN ISMERŐSÖM AKIK 30 ÉVESEK ÉS MÉG NEM VOLT BARÁTNŐJÜK.AMIKOR MEGKÉRDEZTEM ŐKET,HOGY MÉRT NINCS AZT FELELTÉK,HOGY MÉG NEM TALÁLTÁK MEG A MEGFELELŐ PARTNERT AKI ELFOGADJA ŐKET OLYANNAK AMILYENEK
2007. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is, nem gáz, mért lenne az?? azér mert nem jársz az összes csajjal a suliban?? dehogy :D
2007. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
figyi ez egyálltalán nem gáz most én is 17 éves vagyok, igaz nekem voltak bnőim de iagazat megvallva azok nem voltak annyira komoly kapcsolatok, legtöbb barátomat akik 16-17 évesek nem is érdeklik őket a csajok, ami őszintén szólva elég furcsa, mert annyira kanosak, hogy csak na de inkább "távolról" szeretik a lányok egyik se meri megszólítani őket. Én meg csak próbálkozok orrba-szájba, hogy összeszedjek egy kapcsolatot amit talán komolyanbb irányba terelhetek oly kevés sikerrel, hogy az elkeserítő, de mostmár nem aggódok, hisz én is ehez hasonló gonddal kerestem fel ezt az oldalt, hogy tanácsot kérjek, amit igazából tudtam, csak nem hittem el, hogy tényleg ez az eset áll fenn, de ne csüggedj majd rádtalál valaki aki megérdemli, hogy szeresd ;)
2007. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj egyáltalán.
2020. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!