Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy kapcsolatban a lány 14 éves a fiú pedig 18? vagy ez társadalmilag elfogadott?

Figyelt kérdés
szerintetek ez a 4 év korkülönbség miben jelenik meg egy párkapcsolatban?vagy elítélitek teljesen? a normális válaszokat előre köszönöm
2013. febr. 12. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még belefér.
2013. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

törvény szerint tudtommal nem büntetendő, szóval semmi akadálya. másokat meg magasról tojni le. ha igazán szereted, nem mások mondják meg, mi legyen veletek. ha meg igen, ne erőltesd még a csajozást...


egyébként se hiszem hogy komoly valami kialakulna belőle, nagy eséllyel max 2-3 év után úgyis szakítás lesz. akárhány éves.


az meg nevetséges érv, hogy személyiség, 4 év sok, blabla, a tapsztaltabb fiúk közt köztudott, hogy a lányokat sosem a személyiségükért vagy a képzelt lelki érettségükért szeretik, ráaádsul attól, hogy x évvel hamarabb fogja ki egy pasi vagy lakkozza a körmét, attól nem lesz érettebb egy lány se. szerintem a lányok kb 22-30 évesen érnek meg agyilag egy kapcsolatra, de addigra a fél falu keresztülment rajtuk.

ráadásul statisztikailag még a 10 év is belefér, sőt, vannak olyan házasságok, ahol ennél több is van a 2 fél között - gyerekekkel, éveken keresztül, szóval működik. az rohadtul mindegy, most atomfizikusnak tanulsz ő meg babázik, ha elszórakoztok egymással. csak annyi a lényeg, hogy biztonságos legyen a szex, a többi meg csak álszent szöveg. persze ideális világban nem az lenne, de lássuk be, az emberek nem tudnak jelentős számú valódi romantikus példával előállni. nem értem miért kell ez a kamufelháborodás, még a 40 éves pasik is a 18 éves csajokat akarják felszedni, mert a friss hús még zamatos - nem azért mert "érett" :D ezt csak lányok mesélik be maguknak. majd 30 évesen meg nyafogni fognak, hogy a "pedofil" férjük fiatalabb fruskákkal csalja. ez van.

2013. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aki szerint ez normális, az már leírta magát... -.-"
2013. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg az írja le magát, aki egész életében azzal foglalkozik, hogyan legyen normális és tetszelegjen másoknak.
2013. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én legalább ki tudom felyteni a véleményem, hogy mért hülyeség.
2013. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*fejteni
2013. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
kinkong menni vissza barlang, maradni csend
2013. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!