Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és van egy párkapcsolatom ami elég hanyatló fázisban van, gyakorlatilag hónapok óta örlődünk, hogy mi legyen velünk. Mindegysi, nem ez a lényeg. A munkahelyemen pár hete új srác érkezett és az első perctől kezdve mintha valami szikra keletkezett volna kettőnk között. Én megpróbáltam nem foglalkozni vele, mivel barátom van, még akkor is ha nem is biztos, hogy sokáig együtt leszünk, de gerinc van bennem, mig el nem dől mi lesz velünk, nem kezdek ki mással. Az új kollega viszont rendszeresen kereste a társaságomat, bókolgatott, vicces megjegyzéseket tett, hogy átkérhetném magam a másik műszakba jövőhétre is, hogy együtt legyünk. Ez ment egy 2 hétig kb, mikor elmondtam neki, hogy tulajdonképpen nem tudom mit akar, de nekem van barátom. Teljesen lesokkolódott, hideg zuhanyként érte és azon a napon már elég hűvös is volt. Jött a hétvége és tegnap újra találkoztunk. Mintha mi se történt volna jött oda, mosolygott, viccelődött és félreérthetetlen mondatokat mondott avval kapcsolatban, hogy elvinne valahova hétvégén. Csak pislogtam rá. Nem értem. Borzasztó amúgy mert megkedveltem, bejön rendesen, biztos igent mondanék neki a találkozóra, de barátom van. Még.

Miért teper igy? Ő nem tudja, hogy hanyatlóban van a kapcsolatom, csak hogy évek óta tart. De mégse adja fel.

Bocsi ha a hosszú lett, csak nagyon kiváncsi lennék a véleményekre.


2013. febr. 12. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván érezte, hogy neked se közömbös.
2013. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Traune ***** válasza:
látja rajtad hogy élvezed a társaságát, és miért kéne lepattanni egyből amint valaki közli hogy barátja van? megpróbáljuk elszedni a lányt a barátjától, ennyi. ha nagyon nem akarod el kell küldened rendesen hogy takarodó!! addig próbálkozik mert látja hogy bőven van esélye.
2013. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!