Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar teljesen osze vagyok zavarodva. Mit akar a pasim?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszunk es a multnap azt mondja nekem a suliban az egyik szunetben hogy jobb lesz csak baratkent.Hat nem lettunk baratok mert csak enm szakitottunk.Ma szunetbe azt mondja hogy neki ez igy nem jo szakitsunk.Azzal megolelt.En elmentem egy epuletbe ami a suli udvaran talalhato es odajott az egyik baratnom es a nyakaba borultam es orditottam.Oda jott a pasim es a baratnom ott hagyot minket.Beszeltunk a pasimal megolelt es amikor elment adott egy szajrapuszit.De mar kozbe szakitottunk.Egesz orat vegigsirtam.Szunetbe jon a pasim hogy bekuljunk ki o nem birja nelkulem azt mondta nem tudta mivel foglalkozon anyira rosz volt.Nem ertem.Minden nap akar egy ilyen jelenetet tartani?Azt mondja azert akar szakitani mert sokat veszekszunk.Szerintetek mit akar?
2008. jún. 5. 13:29
 1/7 anonim válasza:
Először is megkérdezném hogy hány évesek vagytok? A válasz függ ettől!
2008. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
en 12 o meg 15
2008. jún. 5. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Tiniszerelem, csupa talány...

Szerintem 12 évesen igazán ráérsz még a szerelemmel, lehet, maradinak fogok tűnni, de a viselkedésedből ítélve nagyon nem vagy még érett egy kapcsolatra. A fiú meg főként, ha csakugyan úgy viselkedett, ahogy írtad. Azt hiszem, a legjobb lenne, ha jegelnétek a dolgokat egy ideig...

2008. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Értem , kicsit fiatal vagy. Ettől függetlenül a legegyszerűbb ha nyíltan megmondod neki hogy mit gondolsz a viselkedéséről. Aki "szeret" valakit az nem változtatja óránként a kapcsolatáról alkotott véleményét.

Legyetek őszinték és kérd meg erre. Ez mindig a legcélravezetőbb!

2008. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy fiatal vagyok de IMADOM a pasim!Koszi hogy valaszoltatok!
2008. jún. 5. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor vetesd el magad gyorsan és szülj neki pár porontyot valamint hagyd ott az iskolát
2008. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fiú sem tudja, hogy mit is akar, de az biztos, hogy fiatal vagy és még elötted az élet nagy játszótere. Szerintem őt kissé zavarja ,és valószínüleg ezért van a veszekedés is, meg az is, hogy ilyen jeleneteket rendeztek, mert túl fiatal vagy. A fiú 15 és valószínűleg a szülei mondták, hogy jegeljen téged, inkább foglalkozzon mással, de ő is szeret téged, és nem tudja eldönteni, hogy mit akarjon. Ha képes vagy várni még pár évet, amire meg lesz az érettségid, akkor már jól fogod tudni kezelni az ilyen ügyeket is, és ő is tudni fogja, hogy mit akar veled.Addig viszont csak barátilag legyetek együtt.
2008. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!