Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak érettségi utan lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak érettségi utan lehetséges?

Figyelt kérdés

Az egyik tanár ,aki engem nem tanít, állandóan flortol velem.. Amit persze nem utasítok vissza. Mar rengetegszer utalt a szexre meg egyéb dolgokra. Ő 26 eves es en totál belezugtam. Van baratnoje ennek ellenére mondta, hogy ha leérettségizem végre kiteljesedhet a szerelmünk.

Lehetséges hogy legyen köztünk valami még érettségi elott vagy erre addig ne is számítsak míg el nem ballagok?


2013. febr. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól kifog használni, mert naiv vagy.
2013. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem szakított a barátnőjével, addig ne teljesedjen ki semmiféle szerelem. amúgy meg várd meg, amíg elballagsz, nem valami szerencsés az ilyen viszony
2013. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj kis butus.Rossz végel esz ennek
2013. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha érettségi előtt lesz belőle valami, akkor megvan az esélye, hogy nem ott fogsz érettségizni... a tanár meg nem fog érettségiztetni, max utcát seperni...

ha már ilyenbe akarsz belemenni, akkor szerintem várd meg, mert csak az állását veszélyeztetnéd egy kufircért

2013. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha képes lenne megcsalni a barátnőjét, akkor megérdemelné, hogy összejöjjetek az érettségi előtt és jól kib*sszák.
2013. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!